2733
2734

مثلا من یه عادت عجیب غریبی دارم مثلا کافیه از یه آهنگ خوشم بیاد میذارمش روی ریپیت و بالغ بر هزار دفعه گوش میدم تا جایی که دیگه واقعا حالم ازش به هم بخوره و بعد از اون هر جا بشنوم صداشو بِبُرم😁

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عادت دارم هرشب برم سریخچال نصف شب

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2731

یا مثلا اگر کسی بهم پرخاش و بی ادبی کنه میذارم پای ببشعوریش پس برخوردش نمیتونه عصبانیم کنه

ناراحت میشما ولی عصبانی نه

حالا اگر کسی ازم با طلبکاری چیزی بخواد یا دستور بده پتانسیل اینو دارم که خرخرشو بجوم🤪

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2738

عادت عجیب من تو خونه دوست ندارم سوتین ببندم حس میکنم الان خفه میشم 

شبا اگر شلوار پام باشه خوابم نمیبره باید یا دامن بپوشم یا شلوارک 

با همه غذا هام باید پیاز خام بخورم وگرنه از گلوم پایین نمیره 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

من دوس ندارم مثلا وسایل رو ب روم وسط بمونه واقعا دست خودم نیس مثلا خونه خودم یا کسی ک باهاش صمیمی هستم چایی بخوریم خالی شه استکان یا هر چی باید سریع ببرم آشپزخونه بشورم سینکم هر بار دستمال بکشم بعد بیام بشینم با خیال راحت وااااقعا عصبی میشم

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”

حلیمم باشکر میخورم 

شلعم رو با نمک میخورم 

تو ظرفشویی مسواک میکنم 

اینا از نظر بچه های اینجا عجیبه ولی عادتمه خیلی هم دوست دارم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
عادت دارم هرشب به خودم بگم از فردا کم میخورم ولی باز مثل خرس پرخوری کنم.

یه عادت عجیب غریب دیگم اینه که اگر بخوام چیزی رو بخورم با اون غذا ارتباط برقرار میکنم انگار اون غذا باهام حرف میزنه 

مثلا امروز این کیک و آبمیوه رو واسم آوردن

و کیکه به من گفت لطفا منو نخور منم نخوردمش دادم به کسی 😁😁😁

2706