1676
1605

شیک شده بنظرم😍

آقایون ن ریپلای کنن ن تو تاپیک هام بیان!اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  الهی که دختر دایی ام به آرزوش برسه ویه نی نی توپولی قسمتش بشه 😇💝 درخواست دوستی قبول نمیکم 

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522

قشنگه ولی رنگ پایین زردی دارع

تو تنوع بده

بوی ویروس بوی سیل بوی ماسک رنگی  بوی تند آب و الکل وسط سفره عید با اینا زمستونو سر میکنم 😐اگه نیمه گور به گور شده من تو همین مبتلایان کرونا فوت شده باشه چی ؟! 😢 خدایا من همسر آینده گور به گور شدمو از خودت میخوام 😢😭😭😭 سینگل ب گور نشیم صلبات😝😂متاسفانه ما دهه ۷۰ ایا نسلی هستیم که هنوز نرسیده به پنجاه فشار اومد به چن جا 😐
8

عاليه

تيكر كنكورمه🙈ميشه برام دعا كني امسال پزشكي قبول شم !؟بزرگترين آرزومه😍❤️نذر كردم اگه دكتر شدم بخشي از حقوقمو به خانواده هاي نيازمند بدم و از كسايي كه توان مالي ندارن هيچ پولي نگيرم و يكسال به بچه هاي كنكوري مشاوره رايگان بدم 🙈خدا كنه هرچي صلاحمه پيش بياد🤩با وجود ٧٠٠هزار نفر شركت كننده خودمو باختم 😪توروخدا بهم اميد بدين💋🙈

محشره منم عروسیم موهامو اینجوری کرده بودم یه کوچولو تیره

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

خیلی شیکه

چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏

بچه ها اینجاکسی هست که ارایشگرباشه؟؟ 

من عکس موهامو بذارم بگه چه کنم

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹
1645