2410
2553
عنوان

کتابی داستانی که خیلی روی کودکم تاثیر داشت.....

| مشاهده متن کامل بحث + 5130 بازدید | 45 پست

چه‌ خوب حتما میخرم برای پسرم اخه عاشق داستانای آقا خرگوشه اس منم چون داستانی بلد نبودم‌شعر یه روز‌یه اقا خرگوشه رو‌به صورت داستان بهش میگم‌ کلی هم‌ چیزای مختلف بهش اضافه کردم که جنبه اموزشی هم داشته باشه ولی خیلی دیگه تکراری شده حتما این کتاب و‌میخرم

کسی میدونه چطوری میتونم اینترنتی یا تلفنی کتاب بخرم که بیارن دم خونه؟؟چون زیاد بیرون نمیرم

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یکی از بهترین کتابایی که بچه ها عاشقش هستن کتاب "سفر به سرزمین وحشی ها" اثر موریس سنداک هست. این کتابو بع نام "آنجا که وحشی ها هستند" هم از یه انتشارات دبگه چاپ شده. بچه ها این کتاب رو بی نهایت دوست دارن و باهاش خیلی خیال پردازی میکنن. 

2714
سلام عزیزم پست منو تو تاپیک نی نی یار 3 لایک کردید ولی پاک نشده ☹

سلام

احتمالا درخواست دو تا لینک برای حذف گذاشته بودید. یک مورد به اسم گزارش بود که مسدود شد بود

تاپیک بود یا پست؟

من برای دخترم  کتاب ده جلدی جودی  رو خریدم ، همه ش رو خوند و جالب بود اما هیچ کتابی به اندازه ی خانه ی درختی براش جالب نیست ، می تونین امتحانش کنین  طوری این کتاب رو خونده و لذت برده که کلمه به کلمه ش رو حفظ شده، شاید برای عزیزان شما هم جالب باشه پیشنهاد می کنم امتحان کنین

2706