2410
2553

سلام

یکی از فاکتورهایی که خلاقیت کودکان رو تقویت می کنه، کتابخوانی است. اما چه کتابی!

در  کانال نی نی سایت  : روزهای دوشنبه یک کتاب خوب و مفید به کاربران عزیز معرفی میشه . کتابی که برای دوشنبه این هفته در نظر گرفته شده عنوانش است : خرگوش و ماه

والدین عزیز می توانند رویاپردازی کودک را با این کتاب هدفمند کنند

خرگوش آنقدر عاشق ماه است که هر شب به تماشای آن می‌ایستد.  او دوست دارد ماه را از نزدیک ببیند و به او دست بزند.
اینکه خرگوش چه می کند و باقی حیوانات جنگل در برابر آرزو و درخواست او چه واکنشی نشان می دهند؛ آنقدر زیبا و دلپذیر هست که حتما آن را همراه دلبندتان بخوانید.
و به کودکمان یاد بدهیم تلاش برای رسیدن به رویاها است که ارزشمند و شادی بخش است...

شما دوست عزیز در این تاپیک می تونید کتاب هایی رو معرفی کنید که احساس کردید برای پرورش هوش و خلاقیت کودک شما مفید بوده

کانال نی نی سایت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ای وای خانوم تهرانی...بچه ها مرتب و منظم بشینید.

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2714

من چند سال پیش سه جلد کتاب واسه پسرم خریدم به اسم نی نی وولکی

پیشنهاد میدم حتما واسه بچه های سه تا ۵سالتون بخرید .خیلی کتاب جالبیه .شعرهاش همشو حفظم .

هنوزم دارش و الان واسه پسر کوچیکم میخونم 

اللهم عجل لولیک الفرج

من نمیدونستم نی نی سایت کانال داره.الان فهمیدم

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
من نمیدونستم نی نی سایت کانال داره.الان فهمیدم

منم نمیدونستم فقط مونده یه گروه هم بزنن ک قابلیت چت داشته باشه همه کاربرا مثل غازای مهاجر از اینجا به تللگرام مهاجرت میکنن😄😄😄😄

2706