2726
عنوان

خیلی عصبانی و ناراحتم....گذشته آزارم میده.....

| مشاهده متن کامل بحث + 2120 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب همینجورم پیش بری بدتر و بدتر میشی .چرا برای دل خودت کاری انجام نمیدی ؟هر چی که علاقه داری بنویس ببین کدومارو شوهرت اجازه میده .چندتا دوست پیدا کن رفت و آمد کن .اجازه میده برو ورزش کن دوستای جدید پیدامیکنی روحیت خوب میشه .چیزایی که دوستداری داشته باشی بنویس پس انداز کن بخر برا خودت .نزار بشی یه زن ۲۷ ساله خشمگین ۲۸ساله خشمگین .........خودت به خودت برس منتظرم نباش شوهرت کاری بکنه برات  

2728
اذیتت کردن ولی الان دنیات دخترته‌..حال کن باهاش...دیگه ب محبت شوهرت احتیاج نداشته باش ک بفهمه وابستش ...

بله واقعا دنیام دخترمه باهاش بازی میکنم حرف میزنم ولی خب.....ممنون از راهنماییتون❤❤

سلام🙋‍♀️

ازدواج یعنی همین! بعدشم من فهمیدم تو زندگی باید طلبکار باشی وگرنه بقیه ازت طلبکار میشن باور کن. زن داداش من همش تیکه مینداخت که بقیه چقد خرج کردن برای عروسشون و همش تیکه مینداخت که داداشم و ما براش کار خاصی نکردیم. در حالبکه ما به نسبت موقعیت خودش و خانوادش بهتریم و براش هم خرج کردیم. من ۴ سال تحملش کردم. متاسفانه بعد ۴ سال انگار که یهو منفجر بشم بهش گفتم راضی نیستی طلاقتو بگیر برو داداش من از سرتم زیاده ما همینیم برو خداتم شکر کن پدر مادرت و خودت یه عده ادم دوزاری گدایین پس چرا اینهمه توقع داری. بهش گفتم داداشم اومده یه دختر گدای دوزاری دردمند ناقص گرفته که بچه دارم نمیشه. حیف داداشم. میدونم که کارم خوب نبود. دلی بعد چند سال منفحر شدم دیگه

من درک میکنم چون خودمم تو این شرایط بودم و هستم با این تفاوت ک خانواده من خیلی بهم بها دادن و هنوزم میدن .

اما خودم بخاطر اینکه زندگیم تکراری شده و خیلی کم پیش میاد ک ی جمله محبت آمیز از شوهرم بشنوم یجورایی گوشه گیر شدم و بی حوصله بخودم نمیرسم عین زنای 40 ساله شدم ولی همش دارم ب این فکر میکنم ک خودمو از این شرایط بکشم بیرون .باید از یجا شروع کنم فکر کنم اولین کارظاهرم باشه نمیگم خیلی خوشگل بودم اما واقعا تو مجردیم پیش نمیومد برم جایی و بهم توجه نشه ولی الان ماها میگذره و من حتی واسه ابروهام آرایشگاه نمیرم 😩

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
خب همینجورم پیش بری بدتر و بدتر میشی .چرا برای دل خودت کاری انجام نمیدی ؟هر چی که علاقه داری بنویس ب ...

خیلی چیزا دلم میخواد ولی خب اجازه نمیده.....یا میگه پولشو ندارم...منم دیگه نمیخوام تحت فشارش بذارم....وگرنه عاشق آرایشگری و نقاشیم.....

سلام🙋‍♀️

من همشو خوندم 

تو سنی نداری که .فقط ۲۶ سال 

منم ۲۶ سالمه دخترم یک ماهشه

دختر تو چند وقتشه ؟ 

خانواده شوهر منم اصلا تو این یک ماه کمکم نکردن 

منم میخوام بهشون یگم کسی کمکم نکرد تو این روزا 

اونا هم انتظاری نداشته باشن

شوهرم بدش میاد ک بگم 

ولی من باید حرفمو بزنم

ازدواج یعنی همین! بعدشم من فهمیدم تو زندگی باید طلبکار باشی وگرنه بقیه ازت طلبکار میشن باور کن. زن د ...

منم چنوقت پیش همینجوری منفجر شدم سر شوهرم که نتیجش بازم اشکای من بود و مقصرشدنم....واسه همین دیگه ساکت شدم......

سلام🙋‍♀️
دوس نداشتم قطره چکونی باشه

مرسی ک کامل توضیح دادی .

خوبه که همه چیو نوشتی و طولانی هم نوشتی.اینجا کسی کمکت نمیکنه.کمتر کسی درک میکنه.خودت دست رو زانو بزن زندگیتو بساز .دیگه نباید از مردی توقع داشته باشیم بیاد خوشحالمون کنه.اون دوران گذشته.الان همه زن ها تنهان و تشنه محبت.باید یکم خویشتن دار باشی.محتاج کسی نباش.صبحت رو با دوش گرفتن و آرایش شروع کن .با موسیقی.خیلیی تاثیر داره.یکمم بخاطر افسردگی بعد زایمانه.به بدی ها فکر نکن.به خوبیهای زندگیت تمرکز کن.درد دلاتو بنویس تو کاغذ و بریز دور.همین نوشتنه کمی تخلیه ات میکنه.امیدوارم روزهای خوشی در انتظارت باشه.

2706