2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه جنسیت براش خیلی مهمه بره آی وی اف

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
2728
2738

اول توکل به خدا 

کلسیم باید قطع بشه 

منیزیم و سدیم مصرف بشه  

شیر ماست دوغ ران مرغ سردی ها ممنوع 

گرمی جات عسل گوشت گوسفند مویز توت فرنگی مصرف کنه 

شوهرش حتما باید تقویت بشه عسل کنجد معجون مغزها کاسنی 

آز اسپرم باید بده که مطمئن شه مشکلی نیست 

و نزدیکی تو روز تخمک گزاری باید باشه محیط سرد باشه از چند وقت قبلش تو جوش شیرین بشینه خودش توت فرنگی و شوهرش قهوه بخورن 

تخمک گزاری هم حتما به وسیله ی سونو باشه

جاری منم دو تا دختر داشت و پسر می خواست، با این رژیم پسردار شد 

داخل بیشتر غذاهاش فلفل سیاه استفاده کرد 

گرمیجات بیشتر مصرف میکرد و پرهیز از سردیجات 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

باید روز دقیق تخمک گذاریشو بدونه وروزای قبل تخمک گذاری نزدیکی کنه وروزتخمک گذاری و روزای بعدی رو اصلا نزدیکی نکنه

مثلا اگه تخم گذاریش چهاردهمه باید روزای قبل از چهاردهم نزدیکی کنه وچهاردهم به بعد اصلا

اینو یه ترکیه ای به خواهرم میگفته

2706