2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله من گرفتم خيلي از پكيج هاشونو،الان دارم شفاي زنانگي ٢رو گوش مي كنم بنظرم خوبه واقعا روي نوع تفكر و تفكر صحيح تاثير ميذاره،ولي اينكه فكر كنين معجزه اتفاق مي افته نيست،تغييرات يواش يواش و با گوش كردن مداوم و عمل كردن بهشون هرچند سخت باشن و اصلاح صداي دروني و در دراز مدت تاثير مثبتي ميذاره،مخصوصا اگر خيلي هم نشين خوش فكر و بادرايتي اطرافمون نباشه كه ازش استفاده كنيم،مي تونه كمك كننده باشه،

2731
بله من گرفتم خيلي از پكيج هاشونو،الان دارم شفاي زنانگي ٢رو گوش مي كنم بنظرم خوبه واقعا روي نوع تفكر ...

من در شرف طلاقم میخوام ببینم ممکنه موثر باشه؟ مشاوره حضوری نداره؟

خدایا به امید خودت نه بنده های بی خودت

نمي دونم كه مشاوره حضوري دارن يا نه  چون خيلي وقتا ايران نيستن،بنظرم زنگ بزنين از خانه ي توانگري طوبي كه مركز خود دكتر هست بپرسين،

شايد پكيج رابطه ي بدون شكست بتونه بهتون كمك كنه،البته اكثر پكيج هاشون مكمل همديگه هستن،انشالا كه هرچيزي مه خيره سر راه زندگي تون قرار بگيره

من يه دكتر ديگه هم مي شناسم كه خيلي قبولش دارم و مشهده البته ميشه مشاوره تلفني هم باهاشون داشته باشي،دكتر فريبرز استيلايي سرچ كني توي گوگل پيداش مي كني،اينستاگرام هم داره dr_farest 

نمي دونم كه مشاوره حضوري دارن يا نه  چون خيلي وقتا ايران نيستن،بنظرم زنگ بزنين از خانه ي توانگر ...

مرسی عزیزم برات صلوات فرستادم

خدایا به امید خودت نه بنده های بی خودت
2738