2737
2734

من که خودمم زدم ولی آره راستشو بخوای هم بتونه زدن سخته هم ماستیک کشیدن

ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺁﺩﻣﯽ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻧﺒﻮﺩﯼ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻣﺜﻞ ﺳﻨﮓ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺣﺴﺎﺱ ﻣﺜﻞ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻻﻡ ﺗﺎ ﮐﺎﻡ ﺩﻫﺎﻧﺖ ﺑﺎﺯ نمی شود ﻏﺬﺍﯾﺖ ﺭﺍ ﺳﺮﺩ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﯼ ﻧﻬﺎﺭ ﻫﺎ ﻧﺼﻔﻪ ﺷﺐ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺷﺎﻡ ﺳﺎﻋﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺁﻫﻨﮓ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻭ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺁﻫﻨﮓ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﯼ ﺷﺒﻬﺎ ﻋﻼﻣﺖ ﺳﻮﺍﻟﻬﺎﯼ ﻓﮑﺮﺕ ﺭﺍ ﻣﯿﺸﻤﺮﯼ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﺑﺒﺮﺩ ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺁﺩﻣﯽ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺷﺒﯿﻪ ﺁﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که خودمم زدم ولی آره راستشو بخوای هم بتونه زدن سخته هم ماستیک کشیدن

ماستیک چیه دوستم ? دیوارمون خراب نیست اصلا خیلی تمیزه نهایت چند تا جای میخ داره

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
2731
نه سخت نیست من تراس مونو رنگ کردم خوب شد  ولی کل خونه خسته میشی.

مجبورم دوستم هزینه هامون سنگینه نمیتونم کسی از بیرون بیارم 

ماستیک چیه دوستم ? دیوارمون خراب نیست اصلا خیلی تمیزه نهایت چند تا جای میخ داره

ماستیک یه چیزیه تقریبا شبیه بتونه که باعث میشه دیوار کاملا صاف و بدون عیب بشه و رنگ قشنگ بشینه رو دیوار رنگشم پس نمیده یا زیرش حباب نمیفته

ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺁﺩﻣﯽ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻧﺒﻮﺩﯼ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻣﺜﻞ ﺳﻨﮓ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺣﺴﺎﺱ ﻣﺜﻞ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻻﻡ ﺗﺎ ﮐﺎﻡ ﺩﻫﺎﻧﺖ ﺑﺎﺯ نمی شود ﻏﺬﺍﯾﺖ ﺭﺍ ﺳﺮﺩ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﯼ ﻧﻬﺎﺭ ﻫﺎ ﻧﺼﻔﻪ ﺷﺐ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺷﺎﻡ ﺳﺎﻋﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺁﻫﻨﮓ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻭ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺁﻫﻨﮓ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﯼ ﺷﺒﻬﺎ ﻋﻼﻣﺖ ﺳﻮﺍﻟﻬﺎﯼ ﻓﮑﺮﺕ ﺭﺍ ﻣﯿﺸﻤﺮﯼ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﺑﺒﺮﺩ ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺁﺩﻣﯽ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺷﺒﯿﻪ ﺁﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ
2738
به نظر من میتونی ، یه کاردک بگیر بتونه رو خوب رو دیوار صاف کن بعدشم با یه اسفج بکش روش 

یعنی بتونه رو زدم و صافش کردم بعد که هنوز خیسه اسفنج بکشم روش? که صاف صاف بشه?

ماستیک یه چیزیه تقریبا شبیه بتونه که باعث میشه دیوار کاملا صاف و بدون عیب بشه و رنگ قشنگ بشینه رو دی ...

من میخوام رنگ پلاستیک بزنم . بنظرت واسه یه اتاق 12 متری چقدر هزینش میشه ? 

آره بتونه آماده تو ظرفای کوچیک هست .سوراخا جاهای خالی رو بپوشون جاهایی که احتیاج داره .بعدن رنگ دو س ...

مرسی دوستمممم 

از شوهرت کمک بگیر خواهر شوهرم پارسال یه سطل رنگ مات گرفت با غلطک تو یه روز رنگ زد اصلا بو نداشت یه روزه هم خشک شد سه چهار دست بزنی تمیز میشه یه سطل بزرگ با غلطکو وسایلاش گرفت ۳۵۰برو رنگ فروشی بگو خودم میخوام رنگ کنم یه رنگ معمولی بی بو و زود خشک بشه بهت میده راهنماییت میکنه رنگو با چقدر آب قاطی کنی اصلا سخت نیست اول  یه طرف دیوار امتحان کن بذار خشک بشه خوش رنگ شد همه رو سه دست رنگ کن بتونه هم اگه سطحی باشه آسونه بتونه بگو برات درست کنن خودت بزن خشک شد با سمباده صاف کن

2706