2703
2553
عنوان

به نطرتون ماکروویو بگیر سولاردام بگیرم چیییی بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 48 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ماکروویو داشتم اصلا غذا توش خوشمزه نمیشد. فقط واسه یخ زدایی و گرم کردن غذا ازش استفاده میکردم. 

تازگی توستر برقی خریدم خیلی خوبه. کاملا راضیم 

خدایا تو تنها امید منی وقتی راه ها با همه‌ی وسعتشان تنگ میشوند..
2720
از سولاردام الجی هم بهتره؟

من دوستام دارن زیاد ازش کار نمیکشن مثل مایکروفر میمونه براشون

اما فر واقعا عالیه همه چیز میشه توش درست کرد.من باشم فر برقی یا برق و گاز و ترجیح میدم به سولار

عزیزم حتما حتما فر توکار بخر  فر از همه بهتره بعد هم یه مایکروفر معمولی برا یخ زدایی و گرم کر ...

این پیشنهاد دوستمون هم خوبه اما بازم با هم فکر نکنم کمتر از ۵ بشه

اگه مستاجر نیستی فر تو کا ر بخر

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2714

بنظر منم فر توكار بگير و يه ماكروويو براي يخزدايي و گرم كردن،چون حجم سولاردم من با اينكه بزرگه ولي ظرف بزرگ توش جا نميشه،مثلا من نمي تونم راحت يه ظرف بزرگ لازانيا يا تهچين درست كنم،بايد دو تاظرف كوچيكتر درس كنم كه موقعي كه مهمان داري عملا ممكن نيست چون پختش زمانبره و تا آماده بشه ديگه غذاي مهمان خا هم تمام شده،

میشه گاز فردار بخرم؟مثل فرتوکار؟

اره گاز فردار هم میتونی بخری اما فرتوکار شیک تره.اگر مستاجری هم باز میشه من سال اول مستاجر بودم یه جایگاه دادم از جنس کابینتم ساختن روش گاز تو کار گذاشتم زیرش فر تو کار برام زد بعدم موقع اثباب کشی با خودم بردم

توش کیک وشیرینی پیتزاهم میپزید؟

آره همه چی درست کردم. پیتزا لازانیا. مرغ کنتاکی. کیک همه چی عالی میشه. حتی از فر گازی که مامانم داره بهتره. بعضی از فرهای گازی شعله‌ش همه جا یکسان نیس. یه طرف غذا میسوزه یه طرف خام. ولی فر برقی اصلا اینطور نیست. البته شهری که ما زندگی میکنیم برقش ارزونه به خاطر همین برقی گرفتم. 

به نظر من فر برقی یا گازی بخری خیلی بهتره. من ماکروویو هم دارم که اشعه داره به درد نمیخوره.  

خدایا تو تنها امید منی وقتی راه ها با همه‌ی وسعتشان تنگ میشوند..
2706