2733
2734
عنوان

جالب ترین تاپیکایی که دیدم 😻

5674 بازدید | 93 پست

تابستون بود 

ی خانمی تاپیک زد خوکچم تپل شده نمیدونم چشه

بعد یهو گفت عه یه بچه ازش اومد بیرون 

انگار لایو اینستا بود 😂

بعد همه راهنمایی میکردن که باباشو جدا کن که بچه هارو نخوره و فلان

که باز گفت تکون خورد مادهه

ی بچه دیگه هم بدنیا آورد 😂

تا اون موقع نفهمیده بود که حاملس

دو قلو زایید

تو پربازدیدا هم رف

ی تاپبک جالب دیگم یادمه اما ناراحت کننده بود ☹️☹️☹️

ی خانمی میگف شوهرم ازم سرد شده و بخاطر صدای گریه ی بچه میلی به رابطه نداره 

میخام قرص خواب آور... بیهوشی به نوزادم بدم تا بتونم به شوهرم برسم

شماها چی دیدید که خیلی جالب باشه؟ 

بیشتر + ها رو بگید 💜

به بعضیام باس گفت : خز شدی.... از بس همه داشتنت😏

تاپیک خودم که تو امضامم هست 😊😊😊😊

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تاپیک باحال فقط اونی که شوهرش گفت بشا...م به این زندگی و شلوارشو کشید پایین و وسط فرش شا...ید!!!!

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)

قرص بیهوشی🙄🙄🙄 بچههه

✳️ من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده! #بعد_از_نماز_برای_ظهورت_دعا_میکنیم

یه بنده خدایی تاپیک زده بود

می خوایم بریم کنسرت ؛ شناسنامه ها رو نگاه می کنن ک بفهمن  اطرافیان  باهامون چه نسبتی دارن یا نه ؟!😁

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
امروز راجب کش جوراب 😒

چی بود

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2738

خوکچه رو یادمه

یکی بود دختره با سرعت 100 تا خودشو از ماشین پرت کرد بیرون فقط چن تا خراش برداشت😐

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

وای لایوه خیلی باحال بود  

درمورد دومی هم خدا ایشالا نسل همچین حیوونایی رو از رو زمین برداره حیفه اسم پدر و مادر بذاری روشون

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
تاپیک باحال فقط اونی که شوهرش گفت بشا...م به این زندگی و شلوارشو کشید پایین و وسط فرش شا...ید!!!!

وای مردم از خنده😂😂

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟

همین امروز یه خانومی تاپیک زده بود شوهرش تو ستوران کِش جورابش در رفته بوده مث شلواره شوه کلی بهش خندیده بعد خاسته از کِش جوراب عکس بگیره دعواشون افتاده یه خانومی هم میگف شوهرم گفته ریدم به این زندگی بعد چرخشی روی تمام فرشها دسشویی کرده 😐یه ی تاپیکم بود یه شب با بچه ها کلی خندیدیم نمیدونم کی یادشه یه دختره مادرشوهرش بهش گفته بود یه خرسه یه دختره رو تو غار حامله کرده 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

یکی تاپیک زده بود

نامزدم سرباز 

میخوایم بریم کیش

بنظرتون ویزا میدن بهمون ؟😁

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706