2733
2734
عنوان

شخصیت شناسی با توجه به فرم لب+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3823 بازدید | 41 پست
اینه کدوم نوع 

فکر کنم گوشتی کوچیک

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢

من هم گوشتی کوچکِ هم ب شکل u . 🤔🤔🤨🤨 دوتاش هم درسته حالا دیگ نمیدونم. من عاشق اون لبایی هستم ک بالایی بزرگتره و لبایی ک فرورفتگی ندارن بدون فرم هستن😍😍😍😍😍 کاش لب من اینجوری بود☹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فکر کنم گوشتی کوچیک

نه نیس 

مشخص نیس چه مدلیه 😂😂

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
حالا کلاس داره 

ن بابا کلاسش کجا بود یبار یکی گفت من میترسیدم سر صحبتو باهات باز کنم چون قیافت شبیه اوناس ک زود طرفو ضایع میکنن اصلا هم اینطور نیستا

همسرمن همیشه میگه مغروری منم داعم در حال جنگ ک نیستم

وزن شروع. ۵۴  وزن فعلی ۶۰. وزن هدف ۶۸.   قد۱۶۸
نه نیس  مشخص نیس چه مدلیه 😂😂

تو هر عکس یه مدلی ک😄😄😄تو تمام ویژگیا رو داری😅😅😅

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢
2738
تو هر عکس یه مدلی ک😄😄😄تو تمام ویژگیا رو داری😅😅😅

اره بخدا تازه اینا سه تا هستن چندتا دیگه بفرستم بستر تعجب میکنی معلوم نیس کدومم😂😂

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب