2726
عنوان

سفره نذر کردن

153 بازدید | 24 پست

بچه ها قبلاً گفتم پدرم بیمارستان بستری بود همسایمون گفت نذر کرده برا سلامتیش  خونمون سفره بندازه  ما تا حالا ننداختیم خیلی هم نرفتیم اینجور مراسم الان باید چکار کنیم چی بدیم خوراکی  کلا با روند برگزاری کسی اشنا هست 

( می‌دونم عجیبه همسایمون برا ما این نذرو کرده ولی دیگ شده دیگ 😁😁)

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

سفره حضرت ابوالفضل منظورته دیگه ؟

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

نون پنیر حلوا اش کیک

چایی آبمیوه و میوه و اینا

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سفره حضرت ابوالفضل منظورته دیگه ؟

نگفت چیزی فقط گفت نذر کردم خونتون سفره بندازیم  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
نگفت چیزی فقط گفت نذر کردم خونتون سفره بندازیم  

باید بدونی سفره چی هر سفره ای خوراکی های خودش رو داره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
نون پنیر حلوا اش کیک چایی آبمیوه و میوه و اینا

اها 

سفره پهن کنیم اینا رو‌بزاریم  

یا بیاریم نوبتی 😁😁😁  

دوست مامانم رفته مشهد نذر کرده دریا بچه دار شه با بچش بیاد زیارت😅

چه جالب  ایشالا بچه دار شه 😍😍

سلام دوستم 

سلام عزیزم خوبی😍

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
2706