2703
2553
عنوان

بدبختیه جدید من چرا خدا اینقد فرق میزاره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2665 بازدید | 71 پست

اولا چرا شما زندگیتو با اونا مقایسه میکنی سرنوشت تو و بچت فرق داره

چ میدونی تو اولش اینجوری شدی اونا بعد چند وقت راحتی یهو ب این درد دچار نشن

چرا ناشکری میکنی

چرا خودتو با اونایی مقایسه نمیکنی بگی دختر من باز زردی گرفت شکر راه حل داره ولی بچه فلانی عقب موندس یا...

هیچوقت اینجوری درباره خودت و دیگران حرف نزن تحمل کن خدا شاید میخواد تحملتو زیادکنه بچس دیگه اوایل جونی نداره که

من تو امضای هرکی صلوات یاسوره ببینم میخونم و لایکش میکنم🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا همه چی بچه من باید باشه؟؟

از لحاظ هوش قیافه سالم بودن همه چی دختر من عقب فقط

منن مقایسه نمیکنم همه خواهر شوهزام و مادرش اینا فقط مقایسع حالمو بهم میزنن

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
2720
چرا همه چی بچه من باید باشه؟؟ از لحاظ هوش قیافه سالم بودن همه چی دختر من عقب فقط منن مقایسه نمیکنم ...

یه نگاهی به امضات بکن😉

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
2714
چرا همه چی بچه من باید باشه؟؟ از لحاظ هوش قیافه سالم بودن همه چی دختر من عقب فقط منن مقایسه نمیکنم ...

عزیزم بچست تا بزرگ شده کلی تغییر میکنه غصه نخور تازه میگن کسی بچه گی زشت باشه بزرگ شه خوشکل میشه 

من درک نمیکنم مادر ب بچه بقیه میگه بانمک خوشگل بهد بچه خودش سبزه مو وز وزی!!!!!!!عزیزم شما با اینهمه مقایسه و حرص خوردن مشخصه تو بارداری اعصاب واسه این بچه نذاشتی شیر استرسم دادی بهش حتما خب معلومه

برای الله میان پرچمت جونمو میدم...

عزيزم خسته شدى دارى ناشكرى مى كنى. اين جورى نمى تونى از وجود هديه اى كه خدا بهت داده لذت ببرى و به مرور اعتماد به نفس دخترت رو هم از بين مى برى كه باعث مى شه استعدادهاى بالقوه اش شكوفا نشه. 

انسان تا زمان مرگ می‌آموزد و رشد می‌کند.

من و دختر داییم و دختر خالم و دختر عموم هر چهارتا باهم باردار شدیم و باهم رفت و امدم داشتیم 

اونا هر سه تا بچه هاشون فوقولاده صبور من تا شش ماه از خونه نزدم بیرون چون بچم بشدت ناصبور بود 

همش بغلم بود اصلا درست نمیخوابید 

اونا بچه هاشون انگار سنگ بودن صدا ازشون در نیومد

میومدن خونمون واسم جای سوال بود چرا اینا انقد صبورن 

خیلی اذیت شدم 

بچه های اونا زودتر چهار دست و پا رفتن 

زودتر راه افتادن 

بچه هاشون دیر تر دندون دراوردن 

بچه من پنج ماهگی دندون در اورد دیگه میدونید دندون دراوردن چقد سخته

بچه اونا زودتر راه رفتن

ولی من یبارم مقایسه نکردم 

همیشه میگم بچه من از همه هم سن و سالاش باهوش تره 

از همه هم سن و سالاش عاقل تره 

و همیشه از بچم تعریف میکنم گخدا شاهده اگه بزارم یه نفر بگه فلانی بچت چرا ایطوری 

2706