2726
عنوان

خودتو تفسیر کن😍😍😍 تو ۷ صفت😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 53 پست

تو اینایی ک گفتین دوستان منم دارم ولی تو هر کدوم موارد یکی دو تا مغایرت داره😊😀 

دیگه ببینید من چطورم

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوشکل لجباز جذاب مهربون 

همین چارتا بارزاشه

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

،ماه شب چهارده،،،شیک و با کلاس،حساااااس،،،،،دوست داشتنیم،،،،،،آبودانیوم،،،آبودانی،،،آبودانی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
.حساس.تمیز.زوددلسردمیشم.دلسوز.کینه ای.پولکی.عصبی هم یه ریزه هستم😆😆😆

خیلیییی هم خوب 

فقط مارو نکشی جانت 

ب اعصابت مسلط باش 😂😂😂

😍😍الهی یهوووووو همونی بشه ک میخوای 😍😍

خیلی خیلی زود عصبانی میشم .خجالتی .عاشق موسیقی و نقاشی .و خرید خوراکی 😋

احساساتی‌.ولخرج .ترسو .جذاب و خوش اندام 😂😜😋

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
،ماه شب چهارده،،،شیک و با کلاس،هیچکس قدرمو نمیدونه،،،،،دوست داشتنیم،،،،،،آبودانیوم،،،آبودانی،،،آبودا ...

ای جان من ابادانی هارو دوس دارم😍😍🤗

حساس

زودرنج

مهربون

شیطون

یکم لوس‌ و مغرور

پایه دیوونه بازی

اشکم دم مَشکم😄

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    

بی نهایت شیطون و پرانرژی

پرحرف

اجتماعی و خوشرو

شوخ طبع

بی نهایت لجباز

تا حدودی مغرور

عاشق تحصیلات بالا

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
بی نهایت شیطون و پرانرژی پرحرف اجتماعی و خوشرو شوخ طبع بی نهایت لجباز تا حدودی مغرور عاشق تحصی ...

متولد چ ماهی؟ 

😍😍

2706