2733
2734
عنوان

جای جوش روصورت😓😓😓😓

248 بازدید | 37 پست

پارسال ک دغدغه ام جوش های صورتم بود خداروشکر نیست ونابودشون کردم..فقط گاهی یکی دوتا میزنه وسریع رفع میشه.ولی الان جای جوشام مثل لک شده روصورتم.کرم پودر ک نزنم خیلی خودشو نشون میده.اعتماد بنفسم میادپایین..میخام تاقبل عروسیم جاشون هم ازبین بره.چی پیشنهادمیکنید؟

خداروشکر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
حیف صورت چن سال پیشم خیلی صاف بود😓😓.الان لکه های جوش 😖😖

امضات  

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

تو رژیم غذاییت روغن زیتونو‌اضافه کن 

هر شب  صورتتو با اب ولرم بشور بعد با روغن زیتون نیم ساعت ماساژ بده. کامل جا جوشات میره

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

شاید لایه بردار جواب بده.

دوستم یه ذره سفیدآب رو توی یه ذره شامپو خرد میکرد بعد میکشید به صورتش

خودمم یه جا خوندم یه ذره سفیدآب رو توی یه ذره گلاب خیس کنید یه شب تا صبح... بعد بکشید صورتتون ..لایه برداری میکنه

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
2706