2733
2734

کلاه بردارم نباشن؟

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی کانال تو ایتا هست مانتو وتونیک و مجلسی .. همه چی داره خیلی خوشکلن یعنی عالی قیمتشونم خداییش خوبه .. کانال رضایت مشتری هم داره 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2728
منم میخوام

یدونه دارم من ولی نمیخوام برا سارافون بالای صد هزینه کنم😥

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙
ی کانال تو ایتا هست مانتو وتونیک و مجلسی .. همه چی داره خیلی خوشکلن یعنی عالی قیمتشونم خداییش خوبه . ...

ایتا کجاست پیج اینستا ندارن بدی خانوم گل تلگرامم باشه خوبه

پيجش چيه؟؟

نمیدونم .. ابن ادرس کانالشه 

مسئول فروش👇👇

@Zaaaa84

😍😍تنها نماینده معتبر تولیدی

لینک کانال

http://eitaa.com/joinchat/1923416072C78fb1a3927

کانال تنخور و رضایت مشتری

http://eitaa.com/joinchat/3030253578C336d317172

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2738
نمیدونم .. ابن ادرس کانالشه  مسئول فروش👇👇 @Zaaaa84 😍😍تنها نمایند ...

مرسی 

ایتا کجاست پیج اینستا ندارن بدی خانوم گل تلگرامم باشه خوبه

ایتا ی پیام رسان ایرانیه جایگزین تل گرام .. فضای پاک و امن  .. نرخ اینترنتشم یک سوم قیمت هست خیلی نت کم خرج میکنه عالیه

یدونه دارم من ولی نمیخوام برا سارافون بالای صد هزینه کنم😥

میشی آدرس کانالشو بدی

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic