2703
2553
عنوان

اومدن مهمان

230 بازدید | 17 پست

سلام خانما ، قراره مهمون بیاد دوتا ظهر دو تا شب بمونه ،وضعمون خیلی خوب نیست کلی قسط داریم به نظرتون شام وناهار چی درست کنم یه وعده میخوام ماهی درس کنم یه وعده مرغ و یه وعده قیمه بقیه وعده ها چی درس کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

واقعا كه بي فكرن تواين گروني.. شام اش بخر و نون يا كتلت سيب زميني درست كن وماست خيار 

‏‏میخوام یه کتاب بنویسم با موضوع چگونه در زندگي موفق شویم. تموم کارایی که کردم رو بنویسم بگم این کارا رو انجام ندین  
2714

ماكاروني

اش + كوكو سبزي يا سيب زميني

سوپ شير + سالاد الويه

قورمه سبزي

سبزي پلو با ماهي

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.

عزيزم چون ٢روز ميخوان بمونن روز اول كه ميان غذايه گوشتي يا مرغ يا ماهي بزار آخرين وعده ايم كه اونجا بودنباز يه غذايه خوب بزار بقيه وعده ها غذاهايه سبك مث باقالي پلو -لوبيا پلو 

كوفته  مرغ

......

سه وعدش گفتی عزیزم یه وعده میمونه فقط ... خورش بادمجان و سوپ ... یا کشک بادمجان و الویه ... کتلت و سوپ ... یه چیز سبک و نونی و راحت مثلا کوکو سبزی و سوپ چون هوا سرده سوپ بزار ... سه وعده خوب داری درست میکنی دیگه ... میتونی ماکارونی یا قرمه سبزی هم بزاری

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2706