2737
2734
عنوان

دلم گرفته امروز چرا یه بچه ندارم.

| مشاهده متن کامل بحث + 2845 بازدید | 62 پست
میدونی بدتر از مشکل بچه دار نشدن چی میتونه باشه اینکه خانواده شوهرت فک کنن تو دوروغ میگی که مشکل از ...

اره شنیدم میگن من مشکل دارم.اما این مشکل فقط بین منو همسرمه و به هیچکییی نگفتیم مشکل داریم گفتیم فعلا قصد نداریم.همین.با اینکه خواهرشوهرم تیکه هاشو انداخت چند بار من هیچی نمیگم

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدوتم ده ماه زیاد نیس.وقتی میبینم یکی با اولین اقدام میشه یکی بچه داره بازم سریع بارداز میشه اما من ...

شوهرت ویتامین ای  و اهن بخوره  و عرق یونجه

وخودت یه مدت دم کرره رازیانه بخور رحمتو پاکسازی کن ویتامین یادت نره اگ عسل اصل داری تزریق کن ب رحم ازکم شروع کن ببین حساسیت نداری بعد اقدام کن

فامیل ما۳۰درصد شلنس بارداری داشت اینکارارو کرد حامله شد

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
مشکلتون چیه؟منم هم تنبلی دارم هم شوهرم اسپرمش کمه3،5

منم تنبلی تخمدان که دارم گلای وانس میخورم.شوهرم اسپرمش کمه تحرکشم کم.خیلی ضعیفه.گفتن ای وی اف

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.
2728

منم خیلی امروز دلم گرفته حالم از خودم بهم میخوره چون توانایی و قدرت اوردن 

یه بچه رو ندارم 

زندگی خیلی بیهووده میشه بدون بچه 

کاش بمیرم زودتر

فکر کردن کار سختیست !! برای همین اکثریت مردم «قضاوت»میکنند...
2738
اره شنیدم میگن من مشکل دارم.اما این مشکل فقط بین منو همسرمه و به هیچکییی نگفتیم مشکل داریم گفتیم فعل ...

من خودم تنبلی تخمدان دارم ۳ سال هی ازمایش و سونو میرفتم داروهای تحریک تخمک میخوردم هیچ اثری نداشت دکترم میگفت تو مشکل حادی نداری تا اینکه شوهرم از دلد گفت تحرکش کمه خودش میدونه خانوادش میدونن اما این سری که رفتیم دکتر دوبارا گفت باید ازمایش بده چون مشکل از شوهرته منم ازبس ازم سوال میکنن خوب راستشو میگم مادرشوهرم برداشت گفت ازمایشاتو بده خودم میبرم ی دکتر دیگه تو دروغ میگی منم ندادم گفتم نمیخوام گفت پس دیدی که عیب از خودته پس چرا نمیدیش من فقط برا اینکه پررو نشه و هی دخالت کنه تو زندگیم ندادم 

عزیزم با همه وجودم میفهمت، با همکارم به فاصله یه ماه باردار شدیم ولی بچه من سقط شد، لحظه لحظه بزرگ شدن شکمشو، تعریف کردن از حرکات بچه، خرید سیسمونی، رفتن سونو، قربون صدقه رفتنشو میدم و حسرت بچه خودمو میخوردم. بعدشم دو سال طول کشید تا باردار شم خیلی داغون شدم، همه اونایی که بعد من ازدواج کرده بودن بچه دار شده بودن من و همسرم تو حسرت بچه بودیم ولی دقیقا وقتی که بیخیالش شدم وقتی به این نتیجه رسیدم که همه زندگی بچه نیست و من بدون بچه هم میتونم خوشبخت و خوشحال باشم در اوج ناامیدی باردار شدم و الان حسرت همه اون روزایی رو میخورم که به خودم تلخ کردم خدا هر وقت اراده کنه بچه دار میشی مطمئن باش یه روزی مادر میشی، پس الانتو دریاب و الکی روزای خوبتو خراب نکن، زندگی کن کسی چه میدونه یه لحظه بعد چه اتفاقی میخواد برامون بیفته.

خدایا هزار بار شکرت
2706