2703
2553
عنوان

دلم گرفته امروز چرا یه بچه ندارم.

| مشاهده متن کامل بحث + 2837 بازدید | 62 پست
ده ماه زياد نيست عزيزم من پنج سال نداشتم ..يک ماه مونده به وقتي که برا اي وي اف گرفته بودم باردار شد ...

پنج سال ...خیلی سخت گذشت.... منم گفتن ای وی اف.خدایا چرا یکی راحت بچه دار میشه یکی مثل ما شب و روزمون گریه شده

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.

گروه بارداری و اقدامی داریم از تجربیات هم استفاده میکنیم دور هم اگه دوس دارین عضو شین ب ایدیم پیام بدین لینک بدم💐

ایدیم reyhoon_al

بیبی چکم تولد امام حسین مثبت شد😍خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه خیلی چیز عجیبی نیستا... وقتی نداری اینجوریه وقتی داری دلت واسه روزای دونفره تنگ میشه.. شما هم بچ ...

خوب مشکل شوهرم ضعیف بودن اسپرمه.ناانید شدیم.من بدونم خدا به من میده اروم میشم.مشکل شوهرم دیوونم کرده ترس دارم.ا

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.

سلام خانما اگه گروه بارداری و اقدام توی ت ل گ ر ا م میخواین لطفا درخواست دوستی بدین لینک بفرستم براتون

اینجا لینک ممنوعه نمیتونم بزارم

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست/آرزویم این است آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست
2456

عزیزم انقد بودن کسایی ک با وجود مشکل باردارشدن از خدا بخاه ک هر کاری بخاد میشه.. ده ماه خیلی نیست... تا یکسالو اینا وقت هست.. بعدم ک الان خدارو شکر هر مشکلی درمان داره ونازایی دیگه معنی نداره توکلت ب خدا باشه انشالله هر چه سریع تر باردار میشی.. گلم اگه میتونی پنج تا شب جمعه پنج تا حدیث کسا بخون یعنی هر شب جمعه یکی تا پنج تا شب جمعه نذر کن

پنج سال ...خیلی سخت گذشت.... منم گفتن ای وی اف.خدایا چرا یکی راحت بچه دار میشه یکی مثل ما شب و روزمو ...

اسی منم 5 سال طول کشید واقعا سخته ولی خدا بزرگه حتما بچه دار میشی

من برای دومی گفتم اقدام کنم الان که همه چیم بهم خورده کیستم دارم ،دارم دارو میخورم 

واقعا واقعا خوشبحال اونایی که زود باردار میشن 

2714
فایدش چیه من ندونسته شب عروسیم باردارشدم اماهرچی میگذره پشیمون میشم ازاینکه حاملم رفتارشوهرم خیلی بد ...

عزیزم غصه نخور 

شوهرتم دختر نازشو ببینه خوب میشه 

ای کاش شوهرت این تاپیکای ناباروری رو بخونه ببینه چقدررررر دردآوره 

شرایطتت درست میشه غصه نخور

منم تقریبا شرایطم مثل شماست..با این تفاوت که شوهرم بخاطر مسائل مالی خیلی بچه نمیخواد اما من میگم بچه دارشیم..اما چندروز پیش صاحبخونه بی انصاف کلی کشید رو پول پیش خونه و تمام برنامه ریزیای منو به هم زد..مجبور شدم تمام پس انداز خودمم بدم به شوهرم..با این تفاسیر کلا قید بچه رو زدم..با این بی پولی بیارمش تو این دنیا که چی بشه..ناامید شدم از خدا هم دلم گرفته..

2706