2737
2734
عنوان

دلم گرفته امروز چرا یه بچه ندارم.

2845 بازدید | 62 پست

من دلم گرفته احساس میکنم بدبختم خاک تو سرم.سی سالمه.سه سالونیمه عروسی کردم.ده ماهی میشه اقدام کردم.متوجه مشکل شوهرم شدیم بفد اقدام.نمسدونم چی میخواد بشه خسته شدم هرماه بیام تهران دو شب را بیفتم با اتوبوس...ییام دکتر.خدایی دیگه یریدیم.شوهرم یه عروسک داریم توخونه اونو شبا بغل میکنه میخوابه هروقت اومد خونه بغلش میکنه...اصلا دلم میگیرهِای خدااا.چثد ثشمت بدم.ائمه چرا اخه.چی میشه چی ازخدا کم میشه مگه.سرکارمم همکارم هم ازمن کوچکتره هم یعد من عروسی کرده بچه داره.ای خدااا هر روز ازش میگه هی تعرسف میکنه بخدا دلم میگیزه.بد حرف میزنه ..دلم گرقته الان.براهمه اونایی که مثل منن دعا کنین.

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.

عزیزم ناراحت نباش ایشالا همین ماه بارداربشی توکلت ب خدا باشه

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

الهم صل علی محمد وآل محمد.وقت داری هنوز.ده ماه که خیلی نیست.من بعد سه سال باردارشدم

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

عزیزم خدا بهت کمک می کنه. حالت را میوفهمم. من تو 21سالگی ازدواج کردم و خدا 31سالگی بهم بچه داد. تک و تنها می رفتم دکتر. ولی در اوج نا امیدی پزشکا خدا قدرتش را نشون داد. مطمین باش موفق می, شی. من همیشه امید داشتم تو هم امید داشته باش

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 

یا خداااا حالا هر کسی بچه داره خوشبخته؟

طرف بچه داره اما پدر مادر نداره

پدر و مادر و بچه داره اما پول نداره

همه رو داره اما مریضه

خدا برای هر کسی یه تقدیری نوشته....انشالله به سلامتی دو قلو باردار میشی، شوهرت رو حتما ببر پیش روان درمانگر، چون رفتارش طبیعی نیست. 

خدا به موقع بهت بچه میده اینقدر استرس نداشته باش.

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
ده ماه که زمانی نیست میشی ان شاالله

میدوتم ده ماه زیاد نیس.وقتی میبینم یکی با اولین اقدام میشه یکی بچه داره بازم سریع بارداز میشه اما من نه. یخدا اصلا بدونم بازدار میشم خیالم جم میشع ترسم مشکل شوهرمه. ناامید شدم یکم.وگرنه سالم بودسم عیی نداشت که.

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.
2706