2726

از خودم  

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مستقل 

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

از اونايي كه وقتي يه زن يامردمتاهل ميبينن اينقدباوقار و سنگينن كه ادم ارامش دارم. از زن ومرد سبك ونامرد بدم مياد

‏‏میخوام یه کتاب بنویسم با موضوع چگونه در زندگي موفق شویم. تموم کارایی که کردم رو بنویسم بگم این کارا رو انجام ندین  

از ادمای بی شیله و پیله خیلی خوشم میاد همینطور از ادمایی که رو کار میکنن. یعنی اگر دشمنی دارن رو در رو دشمنیشون رو نشون میدن نه اینکه پشت سرت هزار جور کار انجام بدن. خاله شوهرم یکی از این ادماست. رو در رو ناراحتیش رو بهت میگه، میگه از فلان کارت بدم اومده و ... یا جواب داری و خودت رو تبرعه میکنی یا جواب نداری و سعی میکنی خودت رو اصلاح کنی. پشت سرت هیچوقت باهات دشمنی نمیکنه. بر خلاف مادرشوهرم که تو مارمولک بازیای اینچنینی رو دست نداره. نمیدونم چرا یکم از خصلت خواهرش توی وجودش نیست

انسانهای های متواضع و فروتن 

با اینکه از نظر تحصیلات  وضعیت مالی و خانوادگی بسیار بالا هستند ولی رفتار و.منش زیبا دارند 

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمیگردم 
2706