2733
2734

بچه ها میخوام زودپز بخرم ولی انقدر مارکا زیاده همه چیم گرونه میخوام یه چیزی بخرم که بقیه استفاده کرده باشن راضی باشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تفال خیلی راضی ام قیمت نمیدونم برای جهیزیمه

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
2738

زود پز برقی مارک پرشیا من دویست و خوردهای خریدم الان نزدیکه یه تومنه فکرکنم ولی عالیه و خوبیش اینه که میزاری رو تایم و خودش خاموش میکنه و حتی یک قطره هم آب کم نمیکنه من غذام رو میزارم میرم بیرون بر میگردم آمادست غذام 

(( سکوت)) خودش یه دنیا حرف توشه
مرسی عزیزم یونیک چندتا مدل داره نمیدونه کدوم مدلشه

نه متاسفانه .ولی تا الان سالمه سالم وعالیه. ۶نفرشو خریدم من که واسه خورشت و سوپ خودمون دو نفرم ازش استفاده میکنم من

‏یکی باشه بهت بگه "غصه نخور درست میشه"      ‏تو بدونی درست نمیشه ها ؛ ولی دلت به حرفش گرم بشه :) 
زود پز برقی مارک پرشیا من دویست و خوردهای خریدم الان نزدیکه یه تومنه فکرکنم ولی عالیه و خوبیش اینه ک ...

چقدر خوووبه ممنون 🙏🙏🙏 الان امارشو در میارم 

برقی تو طعم غذا و سلامتی و اینا تاثیری نداره؟

مال من دسینیه خیلی هم خوبه قیمتش فک کنم 600 اینا باشه

ی زمانی ژلوفن من بودی  از وقتی شدی استامینوفن بقیه ..دیگه شیاف منم نیسی  ..بیبی                      تیکر بارداری نیس دعا کنین بارداری شه 😑                 دیش دیرین دیرین ماشالا دیش دیرین دیرین ماشالا      نامزدبازی دزدی خوشه ماشالا  
2706