2733
2734
عنوان

کنکوریا ی لحظه بیاین

73 بازدید | 9 پست

پرستاری و مامایی هوشبری تا چه سنی استخدام داره؟

کسی که یبار از دانشگاه دولتی مدرک لیسانس گرفته بازم میتونه کنکور بده دولتی قبول بشه بخونه یا فقط یک بار میتونه دولتی بره؟

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قانون تصویب شده اگه ی بار دولتی خوندی تو یه مقطع بازم میتونی بخونی

تو تاپیکی اونقدر ازین مسئله شرط سن ترسیدم ک کلا مغزم قفل شد

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
تو تاپیکی اونقدر ازین مسئله شرط سن ترسیدم ک کلا مغزم قفل شد

نه فکر نکنم سن موردی داشته باشه الان خاله من اولش بهیار بود بعد کنکور داد امسال پرستاری قبول شد واسه اینکه حقوقشو‌زیاد کنن فکر کنم چهل و خورده ایی سن داره

اول خودت!
بیشتر قراردادی تو بیمارستان کار میکنن که شرایط سن نداره  اما واسه استخدام قطعی شرط سنش ۲۴ البت ...

سرچ کردم سن۳۵برا بیمارستان دولتی اومد

من ۲۶الان دارم برا کنکور میخونم ی بارم لیسانس گرفتم 

برا استخدام مشکل سنی نخواهم داشت؟ مغم هنگ کرده کلا

سرچ کردم سن۳۵برا بیمارستان دولتی اومد من ۲۶الان دارم برا کنکور میخونم ی بارم لیسانس گرفتم  بر ...

نمیدونم شاید من اشتباه میکنم

واسه خوشحالیش هر کاری میکنم."هـــر کــاری"  
2738
نه فکر نکنم سن موردی داشته باشه الان خاله من اولش بهیار بود بعد کنکور داد امسال پرستاری قبول شد واسه ...

ممنون دوست خوبم

پس میشه بهیاریم قبول شد بعد دوباره کنکور دهد برا پرستاری؟