2733
2734

مثلا گفتن شوهرمون ضعف باروری داشت،جداشدیم یا داریم جدا میشیم.

واقعا بچه داشتن خیلی مهمه؟؟؟؟؟ اگه نظرتون مثبته، دلیلتونم بگید

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

یعنی من بچه ندارم چیز مهمیو ازدست دادم؟ یا میدم؟

ک اینا میگن بخاطر بچه جدا شدیم؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ولی من اطرافم دارم کسانی که بچه دار نشدن ولی هنوز باهم زندگی میکنن ..و هستن کسانی که با وجود بچه از هم جدا شدن

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘         

دو سه سال اول نشون نمیده بعد خیلی تاثیر منفی میزاره خودم افسردگی گرفته بودم .ولی اینکه به جدایی برسه مشکلات دیگه هم داره  ابن بهانه اصلی میشه .خودم فرزند خونده اووردم زندگیم روشن شد

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2738
گووور بابا بچه

خخخخ

جدی اینطور فکرمیکنی؟؟

یعنی من بچه ندارم چیز مهمیو ازدست دادم؟ یا میدم؟ ک اینا میگن بخاطر بچه جدا شدیم؟

روزای خوبی اولی که اینجا عضو شده بودم یه خانمی تاپیک زده بود که امروز فهمیدیم همسرم آزو هست خودش داغون شده رفته بیرون ایشون هم پستای دردناک میذاشت بعدش گفت همسرم پیام داره که دنیا رو به پات میریزم ایشون هم میگفت دنیا رو میخوام چیکار 

خیلی دلم برای اون آقا سوخت واقعا ناراحت شدم

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 

بچه میاد ادمو پیر میکنه ی تایمی از زندگیو عذاب اور میکنه ته تهشم دست ی غریبه رو میگیره میره منتظر میمونه تا بمیرین ارثشو بدین 

😐😐😐😐😐😐از نظر من بچه اینه 

چنین موجودی ارزش داره شوهرتو ترک کنی 😑😑😑😑

چن سالتونه مگه

۳۳_ تاحالا اقدامی نداشتیم،هرچند شوهرم تاحدی ضعیفه، خودمم قبلا تنبلی داشتم، الان چندساله دکتر و چکاب نرفتم

بچه میاد ادمو پیر میکنه ی تایمی از زندگیو عذاب اور میکنه ته تهشم دست ی غریبه رو میگیره میره منتظر می ...

😁😁 تا کجاش رفتی 

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 

کاش هممون می دونستیم بچه داری فقط بخش کوچیکی از زندگی مشترکه صرفا بود و نبودش به معنای دوام یا متزلزل شدن زندگی نیست

2706