2726
عنوان

خانومای وارد به بی بی چک...

| مشاهده متن کامل بحث + 7640 بازدید | 119 پست
منم رفتم از دادم ۶۵ بود باز باید ازمایش بدم ببینم بتام بالا رفته یا ثابت مونده بهم خهبر بذه حتما بتا ...

اجی جونم آزمایش دادم دو شد بتام

ناامید شدم دیگه

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اجی جونم آزمایش دادم دو شد بتام ناامید شدم دیگه

ای وای یعنی افت کرد ؟ دلدرد پریودی نداری؟ ناراحت نباش ایشالا این ماه باردار یشی برا من دعا کن بتام بالا رفته باشه

ماییم و تو ای جان که جگر گوشه ی مایی
اجی جونم آزمایش دادم دو شد بتام ناامید شدم دیگه

خدا ب حق این ایام عزیز هممون حاجت روا بشیم 🌹

خداجونم مواظب تودلــ❤ــــی نازم باش 🙏آبجی حلماش منتظرشه💕💫خداجون به حق شش ماهه امام حسین دامن همه ی منتظرا سبز بشه 💫 نی نی های منم واسم حفظ کن🐣🐥✨✨اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ✨✨
2728
مثبته از دادی منم خبرکن

چشم عزیزم

خداجونم مواظب تودلــ❤ــــی نازم باش 🙏آبجی حلماش منتظرشه💕💫خداجون به حق شش ماهه امام حسین دامن همه ی منتظرا سبز بشه 💫 نی نی های منم واسم حفظ کن🐣🐥✨✨اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ✨✨
به نظر من اگه منفی باشه بعد نیم ساعت که هیچ بعد نیم قرن هم هاله میندازن. سه روز دیگه بزن ایشالله بار ...

سلام.

بی بی چک شما مثبت نشد؟

آخه من الان حدود ۵روز از موعد نهایی پریم میگذره ولی بی بی چکم منفیه😑

به خاطر امتحانامم وقت نکردم برم آز! احتمالا ۴شنبه بتونم برم.

امروز خانمه تو تاکسی منو دیده میگه خانم شما بارداری؟! گفتم نه، چطور مگه؟! گفت همینجوری!😐🤔

امروز هم با بی تو بودن گذشت....
زالو درمانی هزینش چقده؟

کلا 500

سلام. بی بی چک شما مثبت نشد؟ آخه من الان حدود ۵روز از موعد نهایی پریم میگذره ولی بی بی چکم منفیه😑 ...

نه مال من مثبت نشد. تا چهار شنبه چیزی نمونده. ایشالله که مثبته.

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
ان شاالله هر چی خیر باشه. تا چند روز بعد موعدتون نشون نداد؟ فرزندتون پسره؟

من اصلا نمیدونستم کی باید پریود بشم. چون سقط داشتم معلوم نبود کی باید پریود بشم.

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
ان شاءالله که میره بالا چطوری باردار شدی

والا من چند ماه پارسال بزور شوهرم راضی شد ولی اقدامون درست درمپن نبودمثلا شاید دوبار در ماه بود اونم معلوم نبود موقع تخمک گکذاری هعست یا نه، دیگه باردار نشدم دوباره جلوگیری طبیعی داشتم تا ماه پیش البته پریودم نامنظم بود اما شش ماه اخیر منظم شد ماه قبل از بعد از پاک شدنم دم کرده رازیانه و تخم شوید خوپردم البته پرولاکتینم بالا نبودکیت تخمک گذاری گرفتم تاریخ تخمک گذاریم معلوم شد که دقیقا ۱۴ روز قبل از کوعد پریودمه تا قبلل از اون اقدام داشتم یه روز در میون از بعد از تخمک گکذاری اقدام نداشتم گرمیجات زیاد خوردم سردیجات بخصوص ترشی ماست پنیر نخوردم بیشتر فکر کنم اگر خدا بخواد بارداریم تثبیت بشه بخاطر رازیانه بود و کیت.  

ماییم و تو ای جان که جگر گوشه ی مایی

سلام دوستان. 

دیروز ک بی بی چک زدم بعد از نیم ساعت هاله انداخت مارک مدیکور بود 

شنیدم ک مدیکور خطا زیاد داره دیشب رفتم مارک روژان گرفتم 

صب ک زدم بعد ی ربع ی هاله انداخت. 

بنظرتون درسته ممکنه کاذب باشه؟ 

واسه آز زود نیست برم پیش دکتر؟ 

از این بی بی چک متنفرم از هاله انداختنای الکیش که بیخود آدم دلخوش می‌کنه متنفرم خدارو قسم میدم به حر ...

اره دقیقا.... ممنون عزیزم 😘😘

شوهرم خوشحاله, بش میگم تا پریودم عقب نیوفتاده ب اینا اعتمادی نیست. 

زنگ زدم ب دکترم گفتم ک اینطور شده, گفت بارداری بیا واست آزمایش و سونو بنویسم. منم نمیرم 

تا هفته ی دیگه اگه پری نشم. 

2706