2737
2734

سلام خانوما ۸ ماه تو اقدامیم و این ماه موقع نزدیکی زیر نافم تییر میکشه جوری که نمیتونم راست بشم بعد چند دقه دل درد میگیرم شبا هم نمیتونم راحت روشکم بخوابم باید یه بالش بذارم زیر شکمم 

حالا فک میکنی بارداری یا چی.؟فک نکنم ربطی داشته باشه 

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ماه قبل هم اینجوری بودم نمیتونستم راحت رو شکمم بخوابم بیبی زدم بعد دوروز تاخیر مثبت شد و آز دادم مشکوک بود که دوباره آز دادم مشکوک بود بعد ۶ روز تاخیر پری اومد که باز دکتر نوشت از که منفی بود نمیدونم بچه سقط شده میگفتن اخه عروسی دعوت بودیم منم خیلی رفصیدم و پریدم اینور اونور بعدشم با موتور میرفتیم بیرون یهو شوهرم هواسش نمیشد از دست انداز میپرید

منم اینطور میشم‌ولی باردار نیستم دلیلش‌چیه😟

نکنه کیست داری یا  بدنت سردی کرده

من سونو دادم کیست نداشتم ولی یکی بهم گفت یک مدت ترشیجات نخوردم کمی غداها طبع گرم خوردم خوب شدم

گل پسرم رادین❤️🌷
2738
2706