2726
عنوان

مراقبت از پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 893712 بازدید | 3791 پست

یه پیشنهاد دارم .. برای اونایی که منافذ باز دارن از گلاب استفاده کننده ... و آلوئه ورا بزنن به پوست واقعا خودتون تاثیرشو میبینید ... تونر سینره که گفتم بالا برای بستن منافذ پوست هم جواب میده 

سلام خانوما

برای روشن شدن کک و مک  چی خوبه استفاده کنم؟ نمیخوام لیزر کنم تا حالا هم هیچ کرمی استفاده نکردم

صفحات زیاد بود من همه رو نخوندم شاید سوالم تکراری باشه خیلی ممنون میشم جواب بدین 

بازم ممنون بخاطر این تاپیک خوب❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام برنز جان ممنون از تاپیک خوبتون بزاریم من از اول بگم من پوست خیلیییی عاااالی بودهیچ مشکلیم ...

عزیزم از کرم مرطوب کنند کامان مخصوص پوست های خشک استفاده کن. شب ها هم اگه میخوای زیاد هزینه کنی روغن آرگان بزن قبل خواب اگه هم میخوای در حد متوسط هزینه کنی روغن آووکادو بزن اگه هم میخوای خیلی کم تر هزینه کنی روغن جوانه گندم بزن. هفته ای سه بار هم ماسک آلوورا بزن اگه به ژلی که داخل برگ آلوورا حساس نیستی از همین برگا استفاده کن اگه هستی از ژل آلوورا آماده سیگل استفاده کن. از ماسک آماده خواب خیار و بابونه فریمن و ماسک شکلات و توت فرنگی استفاده کن. 😘

من گُلَم  تو مُنگُلی با هم میشیم گُلمَنگُلی   
سلام دوستان گلم ، من تازه با این تاپیک آشنا شدم ، خواهش میکنم کمکم کنید ، من 34 سالم هست احساس میکنم ...

اینی که می گمو انجام بدین خیلی بهتر میشین. اگه براتون مقدوره دستگاه درمارولر بخرین که خیلی عالیه(برا ترک پوستی. جوش. چین و چروک. اسکار. لک. افتادگی پوست و... ) و استفاده از این ماسکی که میگم. نصف پیمونه برزک رو با یه لیوان آب مخلوط کنید و بزارید بجوشه بعد که یه مقداری سفت شد و حالت ژل گرفت داخلش خاک رس قاطی کنید و به پوستتون بزنید 4 الی 3 بار در هفته 

من گُلَم  تو مُنگُلی با هم میشیم گُلمَنگُلی   
2728
عزیزم از کرم مرطوب کنند کامان مخصوص پوست های خشک استفاده کن. شب ها هم اگه میخوای زیاد هزینه کنی روغن ...

ممنون 😍

برا صحیح و سالم دنیا اومدن فندق کوچولوم یه صلوات میفرستی                                                 

سلام ببخشید 

پوستم چربه جوش میزنم 

بعضی وقتا قرمز میشه پوستم 

در حال حاظر از ژل الورا استفاده میکنم 

با شامپو میشستم صورتمو دو لبم پوست میداد الان از  صابون شیری استفاده میکنم بهتر شده شما میتونید چیزی معرفی کنید برای جوشم و جای جوشام خوب باشه پوستمو روشن کنه شفاف کنه ؟

بچه ها به هرچیزی که تونت نوشته اعتمادنکنین.مثلانخ دندان که تبلیغ میشه بزنین،اتفاقابدتره واصلانزنین.خمیردندان حاوی فلورایدکه انقدمیگن خوبه،اتفاقاهمون فلورایدباعث خرابی دندون میشه.ایناهمش کارمافیاس.ضدآفتابم ضررداره ولی نسبت به بقیه کمتر.کشتارخاموش مردم که میگن همینه دوستان.گول تبلیغاتونخورین

👈 کشتار خاموش..!

ایران در سراشیب سقوط

کشتار خاموش مردم توسط صنایع غذایی در ایران..!

فاجعه در صنایع غذایی ...

همه حواسشون به سایپا و ایران خودروست ، اما نمیدونن که صنایع غذایی چه بلایی داره سر مردم میاره..!

نامه تکان دهنده یک کارشناس ارشد صنایع غذایی و عضو نظام غذا و دارو و دامپزشکی اصفهان (که تقاضا کرده نامش برده نشه.!!) ؛

ایشون مدت زیادی در کارخانه های مطرح صنایع غذایی کشور مشغول به کار بودن..!

بنده کارشناس ارشد صنایع غذایی و عضو نظام غذا و دارو و دامپزشکی اصفهان هستم.

لذا تجربیاتی که از فعالیت در این زمینه ها دارم که لازم دونستم به هموطنای عزیزم اعلام کنم : 

تغذیه ی کنسرو شده به هیچ عنوان مصرف نکنید!! 

هرگز ناگت و فلافل‌های کارخانه‌ای را استفاده نکنید ، که همِگی از ضایعاتِ مرغ تهیه میشوند..!!

از انواعِ ( پنیرهای خامه‌ای )  به شدت پرهیز کنید. 

مجدد تاکید می کنم (به هیچ عنوان مصرف نکنید.!)

اینجانب طی فعالیت در چندین کارخانه ی موادغذایی با برند معتبر به عنوان مسئول فنی و مدیریت خط تولید اعلام می کنم، سطح رعایت بهداشت در تهیه و تولید تغذیه ی مصرفی ملت، فوق العاده ضعیف و در حد صفر می باشد.

استفاده از اسید نیتریک به عنوان نگهدارنده تاحد یک پی پی ام در هزار کیلو ماده غذایی مجاز هست، ولی متأسفانه با بیل میریختن تو شیر و با اون دوغ تهیه میکردن! (کارخانه فوق العاده معتبر)

استفاده غیرمجاز و غیر خوراکی + استخوان و امعا و احشاء مرغ + پوست مرغ + استفاده از لاشه ی گاو مبتلا به بروسلوز که البته طی فرایندهایی که انجام میشه، غیربیماری زا شده  ولی بسیار کریح المنظر و شامل تاول های خیلی بزرگ در سطح لاشه هست (که سرشار از هورمون و مواد آنتی بیوتیک هست) در تولید سوسیس وکالباس!!!

پنیر پیتزایی که در تولید آن از فضولات دامی استفاده شده که منجر به مسمومیت سایر مصرف کنندگان پیتزا و پنیر پیتزا شد..! و بنده با چشمان خودم دیدم که آقای تولید کننده رشوه ای ۲۰۰ میلیون تومنی رو پیشنهاد داد برای ساکت موندن موضوع..! (که البته صدای قضیه در نیومد ، حالا جریان چی شد نمیدونم.!!)

میکس شدن امعا واحشا مرغ با سایر افزودنی ها برای تولید سالاد الویه ی مرغ (یکی از معتبرترین تولیدکنندگان..!)

و در تجربه ی اخیر بنده در یکی از کارخانجات معتبر استان در زمینه تولید رب هست که متأسفانه حداقل۷۰ درصد گوجه ی مصرفی گندیده و کپک زده و آب شستشوی گوجه فوق العاده کثیف در اثر تکرار شستشو و عدم تعویض آب و رعایت بهداشت کارگران صفر و همچنین میکس شدن ضایعات و حشرات و جانوران موجود در مزرعه و گوجه ها مانند سوسک ، مارمولک و به ندرت موش همراه با گوجه های مصرفی برای تولید رب گوجه اونهم با برندی معروف و مطرح و صادراتی می باشد ، حالا دیگه برندهای ضعیف رو خودتون ارزیابی کنید

و در نهایت و با عرض تأسف استفاده از وایتکس در شیر بعضی از گاوداری های صنعتی جهت پایین آوردن بار میکروبی شیر. از اونجایی که این نگهدارنده ها از جذب کلسیم و آهن و ویتامین B در بدن جلوگیری می کند ، باعث آلزایمر ، حواسپرتی و ریزش مو درسن ۳۵سالگی می شود..!

نکته ی قابل توجه اینه که مسئولین فنی و مدیران تولید مشغول در کارخانجات غذایی در صورت اعتراض به وضع بهداشت در تولید منجر به اخراج یا بلوکه شدن حقوق چندماهه شده و هیچ حمایتی از آنها نشده، لذا مجبور به سکوت هستند.

"شایان ذکر هست عامل اصلی شیوع سرطان کبد مصرف بی رویه ی محصولات کنسرو شده می باشد".

باور کنید دوستان، سطح ایمنی بهداشتی این مواد غذایی تولیدی در بیشترین کارخانه های معتبر و سطح یک کشور به قدری پائین هست که تولید کنندگان هرگز برای خانواده ی خود از این مواد تولیدی استفاده نمی کنند.(شاهد این مسئله بودم که عرض می کنم)

با احترام.

یک کارشناس ارشد صنایع غذایی و عضو نظام غذا و دارو و دامپزشکی اصفهان.

تا میتونید، همه جا اطلاع رسانی کنید...

عملاً دارن نسل ایرانی رو نابود می کنن....!!

🤔🤔🤔قابل تأمله خوندن این مطلب، خیلی.....

به نظر میرسه باید باورها نو به نو بشه اجتماع ما نیاز داره برگرده به وجدان

انگار غالب افراد منفعت شخصی رو به منفعت جامعه ترجیح میدن 

و هر کی سر جای خودش، تو کشتی رو، داره سوراخ می کنه .....

و به غرق شدن خودش اصلا فکر نمی کنه. ....

باور به معاد خیلی چیزا رو درست می کنه 

چیزایی که مارو رنج میده و هیچکی نمیخواد بنا به اعتقادش، کارشو درست و مومنانه انجام بده .....

دنیای نقد فراموشی آورده. ....

حواستون هست؟!!!!!

سلام من داخل نت داشتم دنبال یک محصول واسه جوش صورتم میگشتم این تاپیک دیدم ..ــقسمت چونه زیر لپام وپی ...

سلام عزیزم من سی و یک سالمه و شاید نصف عمرم رو درگیر جوش و درمان جوش و جای جوش بودم.
آنتی بیوتیکم زیاد خوردم اما الان پشیمونم که چرا به بدنم ضرر رسوندم.آخه جوش فقط رو صورته ولی آنتی بیوتیک ک میخوری میره جذب همه بدن میشه و واس کبد ضرر داره و باکتریهای مفید روده رو از بین میبره.

درمان طولانی مدت داری.اول اینکه کلا سعی کن شکر مصنوعی شیرینی و شکلات و مواد کنسروی و کلا هرچی که صنعتی و مصنوعی تهیه میشه رو از رژیم غذاییت کم کنی.شیرینیا پوست رو ضخیم و کدر میکنن.

بعد یه شوینده خوب برای پوستت بگیر که باهاش صورتتو بشوری.یه فوم یا ژل شستشو مخصوص پوست چرب.از فوم مای بگیر تا سی گل و سینره و بهترشو بخوای مارک نوروا ژل زنیاک.بسته به هزینه ای که میخوای بکنی.مثلا اگر سینره گرفتی و پوستت خیلی کشیده و خشک شد اون ب پوستت نمیوفته و هیدرودرم بگیر.

من چون صبح تا شب سرکارم شب که میرم خونه کارای مراقبتی رو انجام میدم.بعدش که صورتتو شستی یواش خشک کن.بعد تونر بزن.تونر شبیه آبه و با پنبه که روی پوستت بزنی آلودگی پوستتو از بین میبره و پوستتو شفاف میکنه و منافظ باز پوست رو میبنده.من محلول کلینانس اون میزنم.از پارسال خریدم اما خیلی با صرفه اس و دیر تموم میشه.هر برندی میخری واس پوست چرب و جوشدار باشه.قشنگ پنبه تیره میشه.بعدش دیگه نباید صورتتو بشوری.

بعد از اون من ژل اکتی پور 3*1 میزنم.تو هر چی دوس داشتی بزن.من این اکتی پور رو میزنم خیلی سریع جذب میشه و پوست مرطوب و شفاف میشه.بعد باهاش میخوابم.

روزا حتما باید ضد آفتاب فاقد چربی و غیر کومودون زا بزنی.

اینا رو یه ماه خودتو مجبور کن که انجام بدی بعد یه ماه میشه واست عادت.

سلام عزیزم من سی و یک سالمه و شاید نصف عمرم رو درگیر جوش و درمان جوش و جای جوش بودم. آنتی بیوتیکم زی ...

مرسی عزیزم 😘😘خیلی از توضیحات ممنون تازه دیشب رفتم قرص نورم اسکین گرفتم ولب حالا هرجا میخونم میگن عوارض داره دیگه نیمخورمش۱۹تومن بهش پول دادم😒

مرسی عزیزم 😘😘خیلی از توضیحات ممنون تازه دیشب رفتم قرص نورم اسکین گرفتم ولب حالا هرجا میخونم میگن ع ...

نههه اصلا نخور من راکوتان پنج ماه خوردم

پوستم خوب شد اما اینقدر بدنم خشک و لاغر شده بود حس میکردم آب استخونام خشک شده.چند ساله که دیگه نخوردم اما الانم از تاثیر آنتی بیوتیکایی که خوردم همیییشه پوست لبم خشکه و قسمت سفیدی چشام زرد شده  

حداقل عرق کاسنی که گیاهیه بخر.همیشه بجای آب بخور.مزه خوبی داره.

سلام میشه سوال منم جواب بدین.من پوستم چربه روی گونه هام لک افتاده کم رنگه واینکه جای جوشام سوراخ مونده و حس میکنم پوستمم تیره شده.شما چه چیزی برای لک هام و منافذ بازم و روشن شدن پوستم پیشنهاد میدین؟ و اینکه پوستمم اینقد چرب نباشه ممنونم

2706