1464
1459
عنوان

مراقبت از پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 701599 بازدید | 3755 پست

روغن بنفشه زیتونی پوستوسفیدوخوشگل میکنه.واس پوست خشک عالیه.درضمن کارضدآفتابم میکنه.ضدآفتابای بازارکه به هرحال هرچی باشن بازم شیمیایین وگرون.پس اون خانم زرنگا میان ازین روغن گیاهی که مطمئنن هیییچ ضرری نداره وقیمتشم خیلی خیلی مناسبتره استفاده میکنن.

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

سلام برنز جون

بدنم سفیده ولی قسمت شکم و کمرم سبزه است راه حلی برای سفیدی اونا نداری؟؟ همینطور سفیدی زانو و آرنج

برای از بین بردن موهای زائد چه کاری بهتره؟ لیزر یا اپیلاسیون ؟؟ اگه لیزر کدوم دستگاهش؟؟

خواهش میکنم اگه وقت داشتین جواب بدین خیلی ممنوووووونم

با سلام خدمت دوستان من پوست چربی دارم که اصولا چنتا چول قرمز روی صورتم دارم و جوشهای زیرپوستی کهه نگم اونم دارم محصولات گرون تا ارزونم استفاده کردم برای جوشهای زیرپوستی سرسفسد و سیاه الان یه پوست صاف و یکدست از ارزوهامه لطفا دوستان راهنماییم کنن ممنون

1436

سلام من خودم کرم روز وشب وانواع سرم مراقبتی پوست رو توی خونه با کمترین هزینه درست میکنم.هیچ مواد شیمیایی هم توش نیست .توی یوتیوب کانال دارم وویدئوهامو اونجا میزارم.با نامLayla A

اگه دوست داشتین خودتون توی خونه کرم روز وشب.انواع سرم وتونر رو درست کنین حتما از کانال من دیدن کنید

چرا این همه هزینه کرم میدین. تازه علاوه بر هزینه همشون مواد شیمیایی دارن که برای پوست مضره میتونین خودتون توی خونه درست کنید.هم خیلی راحته هم موادش طبیعین.وهم کم هزینه هست

سلام من خودم سرم ویتامین سی درست میکنم خیلی راحت وکم هزینه.وبدون مواد شیمیایی.کاملا با مواد طبیعی

توی یوتیوب کانال دارم به اسمLayla A

علاوه بر سرم ویتامین سی مواد آرایشی طبیعی دیگه ای هم درست میکنم..مثل کرم روز وشب.پرایمر.انواع تونر وسرم.پاک کندده آرایش وغیره.

اگه دوست دارین مواد طبیعی برای پوستتون استفاده کنید وهزینه زیادی بابت مواد آرایشی شیمیای پرداخت نکنیدحتما به کانال من سر بزنید

https://youtu.be/EKK2JqFc-aw

اینم لینک ویدئوی سرم ویتانین سی

اگه از ویدئو خوشتون اومد.حتما لایک کنید وعضو کانالم بشین.زنگوله کنار سابسکرایب رو هم بزنید تا هروقت ویدیو جدید گذاشتم بتونید استفاده کنید

1449

با سلام

صابون گیاهی انتی باکتریال 3 گلمر بسیار ملایم و خوب است و برای لطافت پوست بدن می توان به صورت دائمی از آن استفاده نمود. همچنین استفاده ی دائمی از آن باعث پیشگیری از بیماری های پوستی ناشی از کثیفی می شود. اثر این صابون گیاهی بر پوست و مخاط بدن دراز مدت می باشد. لازم است اگر از صابون های ضد جوش استفاده می کنید ابتدا با این صابون بدن را آنتی باکتریال کنید.

با سلام

ضد آفتاب فتودرم مکس آکوا فلوئید فاقد رنگ بیودرما با ترکیبی عالی از پوست شما در برابر نور شدید خورشید محافظت می کند. ضد آفتاب بیودرما پوست را مرطوب نگه می دارد و برای پوست حساس به هر نوع شدت آفتاب مناسب است.

🌼 محصولات زیبایی و تناسب اندام 🌼

💫چاقی لاغری ، 💫حجم دهنده سینه و باس.ن ، 💫کرم ضدلک ضدجوش صددرصد گیاهی و تضمینی 💯💯💯

👈اشنایی با محصولات و دیدن نتایج مصرف کننده ها 

کانال 

[email protected]

و ایدی [email protected] 

با سلام

کرم دور چشم دکتر شباهنگ راسن با پیدایش علائم پیری و خستگی پوست اطراف چشم مانند چین و چروک یا پف کردگی ، حلقه های سیاه و کبودی دور چشم ، افتادگی و شل شدن پوست دور چشم و پلکها مقابله کرده و اثرات مثبتی را در محل آسیب دیده بر جای میگذارد .

1418

سلام من خودم توی خونه کرم برای رفع جای جوش درست میکنم هم طبیعیه وهم کم هزینه وآسونه

توی یوتیوب کانال دارم به اسم Layla A  

علاوه برای کرم های روز وشب .پرایمر پاک کننده آرایش انواع ژلب انواع تونر وسرم های پوستی وغیره هم آموزش میدم خوشحال میشم به کانالم سربزنید واگه ویدیو رو دوست داشتین لایک کنید وبرای من نظراتتونو کامنت کنید

وهمچنین کانال رو سابسکرایب کنید.واگه دوست داشتین از ویدئو های جدید باخبر بشین زنگوله کنار سابسکرایب رو هم بزنید

https://youtu.be/p-EzyI2cPJ8

اینم لینک کرم ضد جوش ودرمان جای جوش

علاوه بر کرم روز وشب.انواع تونر ضد لک وروشن کننده پوست.انواع سرم .پرایمر..پاکننده آرایش وغیره رو آموزشش توی کانال هست