2410
2553
من من من من .کیش کوچیکه.چیزاش گرونة.ماشیناش لوکسه 

سلام عزیزم سوالم چیز دیگس 

دیروزو امروز جنگ و موزیک اینا نبود درسته؟فردا چطور مثل روال قبله برنامه هاش یا ده روز سوتو کوره؟

من در كنار تو به هدفم ميرسم💪🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من من من من .کیش کوچیکه.چیزاش گرونة.ماشیناش لوکسه 

من زیاد اومدم اما تو ایام شهادتا نیومدم به نظرم واسه سفر این ایام خیلی حوصله سر بر میشه

سلام عزیزم سوالم چیز دیگس  دیروزو امروز جنگ و موزیک اینا نبود درسته؟فردا چطور مثل روال قبله بر ...

سفر کردم قبلا 😕😕الان تهرانم زیر پتو 😥😥

1.بعضی پستام شوخیه 2.هرچه میخواهید فقط از پروردگار بخواهید
چه تاپیکه خوبی ما اگه خدا بخواد هشتم میریم کیش برای اولین بار....دوسدارم راجبش اطلاعات داشته باشم

آخی به سلامتی راستش من میخوام همسرمو سورپرایز کنم اما واسه تایمش تردید دارم اگر سوالی داری میتونی ازم بپرسی چون تقریبا اطلاعات دارم

2714
من زیاد اومدم اما تو ایام شهادتا نیومدم به نظرم واسه سفر این ایام خیلی حوصله سر بر میشه

دم عید خوبه چشن و شادیو .تو همه مجتمع ها سفره های خیلی بزرگ هفتسین و ایناس

دم عید خوبه چشن و شادیو .تو همه مجتمع ها سفره های خیلی بزرگ هفتسین و ایناس

آخه ما سالگرد عقدمون امشب بودو من گفتم کادوم حاضر نیست هنوز چون فردا امتحان دارم هنوز بلیط نگرفتم ولی گفتم واسه ایام فاطمیه شاید الان موزیک اینا نداشته باشن

آخه ما سالگرد عقدمون امشب بودو من گفتم کادوم حاضر نیست هنوز چون فردا امتحان دارم هنوز بلیط نگرفتم ول ...

تو ایام شهادت هیج جا نرو ک زهرت میشه

تو ایام شهادت هیج جا نرو ک زهرت میشه

آره واسه همین میپرسم از طرفی برنامه های فردارو سرچ کردم دیدم تی وی طنز گذاشته اگر طنز پخش کنن اوکیه دیگه نه؟

آخی به سلامتی راستش من میخوام همسرمو سورپرایز کنم اما واسه تایمش تردید دارم اگر سوالی داری میتونی از ...

سلامت باشی عزیزم

اگه میخوای قبل عید برین که همین اول ماه خوبه هواشم خوبه خنکه ولی اگه برا عید میخوای تعطیلات عیدم خوبه

برا ما از طرف کار شوهرمه ازش راجب هتل و جاهایه تفریحی پرسیدم میگه همش اوکیه خودشون میبرن....ولی نمیدونم کجاها لباس خوب با قیمت مناسب داره که برم

💕
سلامت باشی عزیزم اگه میخوای قبل عید برین که همین اول ماه خوبه هواشم خوبه خنکه ولی اگه برا عید میخوا ...

ببین من خیلی اسم پاساژاشو دقت نمیکنم ولی یه پاساژ کنار هتل پارمیسه که اون خیلی شیک بود یدونه ام دمه هتل خودمون بود اونم خوب بود میشد درب جنوبی هتل شایگان 

من تقریبا همه پاساژاشو رفتمم قیمتا نسبت به تهران خیلی عالی بود نمیدونم چرا همه میگن کیش گرونه به نظر من نبود ما در حدی خرید کردیم که مجبور شدیم دوتا چمدون بخریم کلا همه پاساژاشو برو چندتاش خیلی بد بود ولی اون دوتا که گفتم واقعا خوب بود جنساشونو قیمتاشون 

2706