2733
2734

بچه ها از پدر مادر شما هم سنی گذشته و مدام نگرانشونید؟ من حالم خیلی بده، بابام چند ساله یکم کسالت داره و هر چند وقت عود میکنه بیماریش، بخدا من چند ساله اصلا زندگی نمیکنم، با استرس و گریه روزامو میگذرونم، خیلی میترسم، خیلی پریشونم.... نمیدونم باید چجدری از شر افکار بد نجات پیدا کنم، کسی مت من هس؟ 

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره من ،فقط براشون دعا میکنم عمر با عزت و طولانیی نصیبشون بشه

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
2738

منم همیشه نگران بودم. هم برا پدرم وهم مادرم دیگه دیدم بی بایده هست با نگرانی کاری از دستم برنمیاد هر شب برا سلامتیشون حمد و توحید میخونم و از خدا سلامتیشونو میخوام اینجوری یه خرده آروم شدم .

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌

منم همینجورم هرچی سعی میکنم به چیزای خوب فک کنم نمیتونم افکاربد ومنفی همش توسرمه همش فک میکنم الان یه اتفاقی برای یکی ازعزیزام میفته همش استرس و دلهره دارم

به آرزوهایم قول رسیدن دادم☺️
چندسالشونه؟منم اره همه اش روزا و سال که می گذره می ترسم. سایه اشون بالاسرمون سلامت باشن... مجردین شم ...

60 سالشه بابام، آره مجردم

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗

بله من

حدود ١/٥ سال هست درگيريم

هم جسمي هم روحي

ديگه خودم فرسوده شدم

همش ته ته دلم استرس دارم همش منتظر خبراي بد هستم

انرژي مثبتم صفر شده

خدا براي كسي پيش نياره

شما هم انشالله مشكلتون به خوبي رفع بشه و بايد فكرتونو مشغول كنين ولي بهرحال هستن مشكلات

2706