2726

ناشتا باشی زود بری حتما با خودت خوراکی ببری چون زیاد خون میگیرن تنهام نریا

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فردا صبح انشاالله

من تنهامیرم چون شوهرم کار داره 

دلم را کسانی شکستن که هرگز دلم به شکستن دلشان راضی نمیشد،😭😭😭😭چرا کشتیش؟؟؟ آقای قاضی من نکشتمش خودش از حسودی مرد😀😀😀😀😀
یعنی میشه خوراکی بخورم؟! مگه فقط مجبور نیستم شربت گلوکز خودشونو بخورم

چرا عزیزم بعد از اتمام کامل ازمایشت  میتونی بخوری

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
اره همسر منم یک عملی داشتن دو روز پیش نمیتونن بیان با مادرم میرم

من مامانم پیشم نیس خیلی استرس دارم ی وقت از حال ندارم😢😢😢

دلم را کسانی شکستن که هرگز دلم به شکستن دلشان راضی نمیشد،😭😭😭😭چرا کشتیش؟؟؟ آقای قاضی من نکشتمش خودش از حسودی مرد😀😀😀😀😀
ممرسی عزیزززم مسدونی چقدر طول میکشه؟  چندساعت؟

ازمایش اولت ساعت اول میگیرن مثلا تو ساعت 8 ازمایشمیدی بعد تا 9 وامیستی یه ازمایش دیگ میدی یعد دو باره تا ده وا میستی یه ازمایش دیگ میدی بعدش تموم میشه تاس همین میگم زود بری

مررسی قشنگم انشاللله هفت میرم

موفق باشی گلم به سلامتی دنیا بیاریش

2706