موضوع بحث

دنبلان گوسفند

17676 بازدید | 13 پست
سلام من تعریفه دنبلان برای بیشتر شدن اسپرم و حرکت آن را خیلی شنیدم .اما هنوز دودلم چون میگن مکروه!.کسی تجربه ای داره .؟واقعا موثر هست یا نه.؟؟؟؟؟؟
1392/08/25
|
11:44

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

یه نفر به من گفت که به شوهرش داده و خیلی براش خوب بوده. ولی من خودم استفاده نکردم
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
دنبلان گوسفد بپز با سیب زمینی آب پز و دو تا پیاز بزرگ بپز و تخم مرغ دو تا بپز و با کره روستایی بکوب و بخوره.
این دستو رو کی به من داده بود و گفت برا شوهرش خوب بوده
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
نه. ولی گفت آزمایش شوهرش خیلی خوب شده. من خودم امتحان نکردم ولی
راستش مادر شوهر من میگه که برای تقویت تخمدان ، سفت کردن کمر و رحم خیلی خوبه ... خواهر شوهر من هم گفت که رفتم دکتر 2 تا کیست کوچیک تخمدان داشتم گفته دنبلال بخور ..... برای منم کباب کردن به زور خوردم دوست ندارم ..
حالا واقعأ نمیدونم درسته یا نه