2733
2734
عنوان

با جاری بد حجاب چیکار کنم؟؟؟؟؟

9680 بازدید | 72 پست

اعصابم و خرد میکنه میاد پیش مادر شوهرم مثل آدم میاد اما اگه بدونه مام اونجاییم لباسای زننده میپوشه لگ میپوشه سینه هاشم بیرون دوست دارم بگیرم جر و واجرش کنم اما میگم ولش کن 

به مادر شوهرمم میگم کاری نمیکنه بخدا یه دعوایی  باس بکنم یامنم مثل اون بشم تا حرص بخوره چون خودش نمیذاره شوهرش ماهواره ببینه

خدا جون مرسی بابت تمام داده هات و نداده هات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

الان کلی بهتون توهین هم میشه که به شما چه.

اگر میبینید تذکر فایده نداره رفت و آمدتون رو کمتر کنید.

تذکر نه برای اینکه شوهرتون از راه بدر نشه،چون امر خداست امر به معروف کنید.البته با حفظ شرایط.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

لباس پوشيدن هركس بخودش مربوطه شوهر شما بايد چشم پاك باشه اومديم رفت يه جايي از اون هم بدتر لباس پوشيده باشن توكع نميتوني همه مردمو وادار كني حجاب كنن تو فقط ميتوني از شوهرت بخاي

2706