2737
2734

موقع ناهار من داشتم با دست پلو برای دختر کوچیکم له میکردم دختر بزرگمم از مدرسه برگشت خواست با دست بخوره گفتم برو دستتو بشور بیا، خیلی هم مهربون گفتم، و دیدم نمیره با جدیت بهش گفتم، غرغر کنان رفت تو که دستشو بشوره ولی انگار پشیمون شد و خاست که به حرف من بی محلی کنه برگشت گفت با قاشق چنگال میخورم، منم نخاستم باهاش لج کنم گفتم باشه، دیدم شروع کرد به غرغر کردن که تو چیکارم داری نمیذاری یه لقمه بخورم نمیخام دستمو بشورمو....  خلاصه دیدم خیلی پررو شده گفتم غر نزن دیگه دستتو که نشستی داری غذا میخوری، غر الکی نزن، دید من دعوا راه نمیندازم، گفت نه اصلا میخام با دست بخورم، بشقاب از جلوش برداشتم گفتم اصلا بخای با قاشق چنگال هم بخوری باید بری دستتو بشوری،  دیگه دعوا شد و ادامه داد و جیغ و فریاد و دنبال بشقاب میومد و حمله میکرد سمت من که بشقاب رو ازم بگیره منم متاسفانه کنترلم رو از دست دادم و چنتا زدمش،  هنوز ناهار نخورده چیکارش کنم من این بچه رو

ده سالشه

اورانیوم غنی شده تا حالا دیدین؟بزنید روش تا ببینید😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقد کوتاهی کردی و جدیت نداشتی که میتونه سمت بشقاب حمله کنه؟ 

اهمیتی به غذا نخوردنش نده 

جدی باش تا پشیمون بشه 

10 سالگی سن این حرکتا نیست برا بچه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738
دلم میسوزه براش از مدرسه برگشته غذا نخورده، 

دلت برا تربیتش بیشتر بسوزه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
احتمالا منم بودم مثه شما میزدمش  میدونم سخته ولی نگران نباش شام میخوره لوسش نکن

اخه تا وقتی معذرت خواهی نکرده نمیخام بهش بدم 

اورانیوم غنی شده تا حالا دیدین؟بزنید روش تا ببینید😂😂

اه گند زدى به اعصابم با اين بچه تربيت كردنت! اون توجه ميخواسته همچين كرده، يه ديقه كوچيكه رو ول ميكردى بزرگه رو بغل ميكردى ميگفتى خسته نباشيد، با خودت ميبردى پيش دسشويى ميگفتى اول دستاتو بشور دختر گلم تا براى توم غذا بكشم، شمام از لحاظ عقلى يازده سالته بشقابو از بچه ى خسته و كوفته گرفتى و كتكش زدى😏

2706