2726
عنوان

اقام ..ـ

258 بازدید | 30 پست

سلام بچه ها من باردارم و خیلی رو رفتار اطرافیان حساس شدم و زود بهم بر میخوره . امروز اقام نرفته سزکار همش میگه چایی گوشی دست نگیر اخم هم که کلا رو صورتشه بهش میگم اخم نکن من بدم میاد قهر کرده باهام چکار کنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم یه چیز بهت بگم دوستانه بهت بر نخوره تا وقتی به همسرت و شریک زندگیت بگی آقام (یعنی سرورم)وضعیت همینه و میشینه به شما که حامله ایی میگه پاشو چایی بیار و فلان ...باید یاد بگیری شما تو اون زندگی شریکی و سهمت به اندازه شوهرت هست اون وقت مشکلاتت حل میشه

گوشیتو بزار کنار که آقات الکی گیر نده بهت...یه لبخند گوشه ی لبت...به آقاتم بگو خودت برو چای بریز 😊

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
عزیزم یه چیز بهت بگم دوستانه بهت بر نخوره تا وقتی به همسرت و شریک زندگیت بگی آقام (یعنی سرورم)وضعیت ...

شاید همسرشم خانوم صداش میزنه‌.

گرچه اصلا نمیپسندم ولی خیلیا اینجورین. 

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2706