2726

مامانا شیرم خیلی کم شده پسرم دیگه نمیخوره همش کلافه میشه و ول میکنه

به نظرتون شیردوش برقی بگیرم بدوشم بهش بدم تاثیر داره؟

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ

چه ربطی داره؟بده بخوره..شیر دوش فقط باعث میشه دیگه سینه نگیره و شیرت خشک بشه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون از اول شیرم کم بود بهش کمکی هم‌میدادم. حالا که سه ماهش شده فرقشون رو فهمیده. و دیگه سینه رو نمیگیره.  میگم بدوشم که حداقل توشیشه شیر خودمو هم بخوره و شیرم خشک نشه.

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
2728
به شير دوش ربطي نداره برو دكتر قرص افزايش شير و يه پودري المانيه اون رو بخر شيرت زياد مي شه

هر شیرافزایی بگین خوردم. سیستم بدنم اینطوریه شید کم تولید میکنه.  سر بچه اولم هم تا دو سه ماه شیر داشتم. 

میگم بدای اینیکی‌با شیردوش بدوشم بدم خشک نشه

مگه نمیگن هر چی شیر از بدن خارج بشه بیشتر تولید میشه.  وقای میک نمیزنه حداقل با شیردوش امتحان کنم.

چون از اول شیرم کم بود بهش کمکی هم‌میدادم. حالا که سه ماهش شده فرقشون رو فهمیده. و دیگه سینه رو نمیگ ...

به خاطر کمکیه

منم شیر فوران میکرد بهش کمکی دادم.روزی دو بار میدادم شیرم خشک شد

خدایا فقط صبر  
اگه نوزاد دختره، عرق رازیانه بخورید، اگه پسره نخورید چون ممکنه موجب عقیم شدن بچه بشه خدایی نکرده هر ...

عزیزم هنه این راها دو نرفتم یک‌ماه اوا که دنیا اونده بود دائم زیر سینه هام بود از هر کدوم‌بیشت دقیقا میدادم. بازم‌کم‌بود و روزی دو وعده کمکی میخورد. سه بچه سه چهار ساله هم دارم. بیخوابی و حستگی هم باعث شد شیرم کمتر بشه. حالا که بزرگ شده بیشتر میخواد و فرق شیشه و سینه رو فهمیده.  سینمو میدارم دهنش کلافه میشه

عزیزم هنه این راها دو نرفتم یک‌ماه اوا که دنیا اونده بود دائم زیر سینه هام بود از هر کدوم‌بیشت دقیقا ...

باید مقاومت کنید و بازم بهش بدین

میتونید غذا هم بدین اگهههه حداقل ۲ماهش هست، اینطوری رشدش هم بیشتر میشه

به خاطر کمکیه منم شیر فوران میکرد بهش کمکی دادم.روزی دو بار میدادم شیرم خشک شد

خب من‌از اول شیرم‌وم‌بود. فوران‌نمیکرد. دم‌غروب که میشد کم‌میاوردم . خیلی هم شیرافزا میخوردم.  ولی مدل بدنم‌اینطوریه که کوچکترین چیز حتی بیخوابی یا عصبانیت شیرم رو کم‌میکرد

2706