2726
مگه سرماخوردی عزیزم؟؟

الان فکنم دوماه بیشتر من سرماخوردم ی روز خوبم ی روز بد همچنان سرفه میکنم 

عشقم میگم شبا چطوری میخوابی من خیلی نکرانم شبا بالشت هم میزارم وسط پام اما خوب روشکمم فشار میاد بازم یا میچسبم ب شوهرم شکمم میچسبه بهش میترسم چیزی بشه خیلی نگرانم برای خوابیدن مدام هم این پهلو بداون پهلومیشم

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
الان فکنم دوماه بیشتر من سرماخوردم ی روز خوبم ی روز بد همچنان سرفه میکنم  عشقم میگم شبا چطوری ...

آخ آخ سرفه خیلی اذیتت میکنه با باری که تو شکمته، الهی ..

خدا کنه خوب بشی زودتر 

من یه بار سرما خوردم خوب شد دوباره الان

من به پهلوی چپ میخوابم خیلی ببخشید اون پام که بالاست میزارم رو پای همسرم (چون خیلی تکون نمیخوره خداروشکر) اینکارو میکنم که به شکمم فشار نیاد (کلا سنگینیمو میندازم روی همسرم) 

شکمت رو خیلی محکم میچسبونی؟ من سعی میکنم خیلی نچسبه شکمم بهش

این پهلو به اون پهلو هم خیلی کم 

اصلا سمت راست که نمیخوابم 

شاید چند ثانیه به کمر بشم دوباره میرم رو پهلوی چپ و پامو تنظیم میکنم

ولی بالش نمیزارم 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخ آخ سرفه خیلی اذیتت میکنه با باری که تو شکمته، الهی .. خدا کنه خوب بشی زودتر  من یه با ...

فدات بشم 😍😍😘😘😘

اره منم پام میندازم رو همسرم اما خوابم سنگین میشه مببینم چسبیده شکمم بهش 

مدام پام خواب میره جهتم تغییر مبدم یا درد میگیره پام اصلا ی وضعیه 

فدات بشم 😍😍😘😘😘 اره منم پام میندازم رو همسرم اما خوابم سنگین میشه مببینم چسبیده شکمم بهش  ...

خخخ بنده خداها اسمش اینه تو شکم ماست اینا پا به پای ما ضجر میکشن😅

عزیزم من خوابم سنگینه قبلا هم گفتم ..

در طول شب شاید دوبار بیدار میشم جامو درست میکنم دوباره میخوابم فعلا خواب نمیره پام وقتی میخوابم 

فقط وقتی وایمیستم اذیت میشه پای چپم

مینو جان دارم یه تاپیک میخونم خیلی گریه داره 

داغون شدم اصلا

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728
خخخ بنده خداها اسمش اینه تو شکم ماست اینا پا به پای ما ضجر میکشن😅 عزیزم من خوابم سنگینه قبلا هم گف ...

اره بیجاره ها 😂😂

خوشبحالت نه خواب من سبکه 

صدام کن بیام منم بخونم باهم گریه کنیم 😂

اره بیجاره ها 😂😂 خوشبحالت نه خواب من سبکه  صدام کن بیام منم بخونم باهم گریه کنیم 😂

خوب نیست بخدا😱😱

بدم لینکشو؟؟

بده تاپیک می می نازه ؟

نه

صدات کردم عزیزم

نه صدات کردم عزیزم

فدات بشم بیا بیرون ازتاپیک نخون عشقم این چیزارو بارداری خیلی دلم گرف خوندم این جیزا میخونم ترس تموم جونم میگیره فکر ی لحظه نبودن شوهررم دیونم میکنه 

فدات بشم بیا بیرون ازتاپیک نخون عشقم این چیزارو بارداری خیلی دلم گرف خوندم این جیزا میخونم ترس تموم ...

منم😥😥

وای انقدر گریه کردم الان باورت نمیشه هنوزم اشکدارم😔

منم😥😥 وای انقدر گریه کردم الان باورت نمیشه هنوزم اشکدارم😔

فدات بشم چرا خوندی اخه پاشو صورتت بشور چشمات پف نکنه 😍😍😙😙😙😙

فدات بشم چرا خوندی اخه پاشو صورتت بشور چشمات پف نکنه 😍😍😙😙😙😙

فدا بشم باشه میرم 🙏🏻😘😘😘

@ترین    

سلام خوبی ؟😍😍

2706