2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام گلم ، منظورت آزمایش غربالگریه؟؟؟ عزیزم من ریسک بالا بودم رفتم امنیوسنتز خداروشکر بچه سالم بود، ...

بله  غربالگری مرحله اول منظورمه. امینو میترسم.سلفری هم میگن گرونه پولشو نداریم 

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
36

سن 35 به بالا ریسک متوسط میزنن و جدیدا اینجور شده که بفرستنتون آزمایشی که مبلغش 2 میلیونه من دیشب دکتر بودم دکتر متخصص زنان به یه بیماری که جلوتر من بود اینارو میگفت و بهش گفت ریسک نهایت خوبه فقط برا اطمینان بخاطر سنت میگیم این آزمایشو بدید میشه عکس آزمایشتو بذاری نتیجه نهایشو ببینم تا بهت بگم

خدایا هزار مرتبه شکرت بخاطر نی نی که بهم هدیه دادی 🙏❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤

عزیزم به هرحال باید یکی از این دوتا آزمایش رو انجام بدی 

منم بخاطر هزینه ی بالای سل فری، مجبور شدم آمینوسنتز بدم از لحاظ درد که خیلی راحت بود و اصلا درد نداشت و سخت نبود، ولی خب ۱ درصد احتمال سقط داره

سعی کن همه ی جوانب رو بسنجی و تصمیم بگیری 

راستی عدد ان تی چند بوده؟

بنظر من نیازی نیست فقط مادرارو با اینکار میترسونن و هدفشون پوله

خدایا هزار مرتبه شکرت بخاطر نی نی که بهم هدیه دادی 🙏❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤
2738
سن 35 به بالا ریسک متوسط میزنن و جدیدا اینجور شده که بفرستنتون آزمایشی که مبلغش 2 میلیونه من دیشب دک ...

با این گوشی نميشه فرستاد.ظهر با گوشی همسرم میفرستم 

با این گوشی نميشه فرستاد.ظهر با گوشی همسرم میفرستم 

باشه عزیزم ولی اصلا نگران نباش دیشب دکتر به خانمه گفت جدیدا اینجور میزنن ریسک متوسط بخاطر سن مادره ولی در کل نتیجه نهایی آزمایشت خوبه

عزیزم به هرحال باید یکی از این دوتا آزمایش رو انجام بدی  منم بخاطر هزینه ی بالای سل فری، مجبور ...

ان تی 1/7 بود وان بی نرمال.

ریسکمم 1:593

بنظر من نیازی نیست فقط مادرارو با اینکار میترسونن و هدفشون پوله

چی بگم بعد دوبارداری ناموفق در هفته های،32 و25 از دیشب ی چشمم اشکه یکی خون

باشه عزیزم ولی اصلا نگران نباش دیشب دکتر به خانمه گفت جدیدا اینجور میزنن ریسک متوسط بخاطر سن مادره و ...

خدا دلتو شادکنه. اروم شدم

انشالله که چیزی نمیشه گلم و نی نی ت سالمه  ولی گلم به نظر من سعی کن حتما آزمایشات تکمیلی رو بد ...

نه بهمن غربالگری دوم دارم.بنظرتون اينو برم خوبه؟آزمایشات تکمیلی چه؟

2706