2726
عزیزم کجا لیزیک کردی و هزینه اش چقدر شد .؟ منم بچه کوچیک دارم میخوام دوره نقاهت کم باشه

من کلینیک پارسیان اصفهان رفتم پیش قریشی

۴سال پیش هزینه اش شد۳میلیون۶۰۰هزارتومن

اونموقع دستگاه فمتو لیزیک یکی تهران داشت یکی اصفهان همون موقع تهران۴/۵میگرفت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فمتو لیزیک کردم بدون درد سوزش هیچ نیازی به استراحت نداره نهایت۲روز تو خونه باشی واسه قطره ریختن ا ...

واااای چه خوووب. من اینو اصلا نمیدونستم. حتما به دکترم میگم  گلم ممنونم از راهنمایی بسیار خوبت

پروانه را دنبال نکن، باغچه ات را مرمت کن... پروانه خود خواهد آمد...
2728
ممنونم گلم. چرا میکاپ نکردی؟ ضرر داره یا برای چشمتون حساسیت میداد؟

عزیزم میکاپ نباید بکنی من تا شش ماه ریمل نزدم دکتر میگه ریمل خیلی ضرر داره ببین اگه سلامت چشمت برات مهمه آرایش نکن تا سه ماه

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
ببین عمل چشم چند نمونه داره  یک لیزیک دو لازک یا پی ار کی که دیگه الان فقط پی ار کی میکنن سه ...

عزیزم منم میخواستم فمتو کنم منتها ضخامت قرنیه م کم بود کسایی میتونن فمتو کنن که ضخامت بالا داشته باشن

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
مرسی عزیزم. میشه در موردش کلا یه اطلاعاتی بدین. چند روز استراحت نیازه؟    

اگه فمتو باشه سه روز اگه  لازک یک هفته کلا تا وقتی لنز تو چشمته باید خونه بمونی

عزیزم میکاپ نباید بکنی من تا شش ماه ریمل نزدم دکتر میگه ریمل خیلی ضرر داره ببین اگه سلامت چشمت برات ...

بله مهمه برام  

عزیزم منم میخواستم فمتو کنم منتها ضخامت قرنیه م کم بود کسایی میتونن فمتو کنن که ضخامت بالا داشته باش ...

ضمخامت قرینه چشم چپم کمه

اگه فمتو باشه سه روز اگه  لازک یک هفته کلا تا وقتی لنز تو چشمته باید خونه بمونی

واااای حوصلم سر میره

واااای حوصلم سر میره

به نتیجه ش میارزه من رادیو گوش میدادم همش چون به گوشی نمیتونستم نگاه کنم 

ضمخامت قرینه چشم چپم کمه

پس باید لازک کنی یه هفته مرخصی+سه ماه نقاهت ببین لازک کلا از لیزیک بهتره

نمره چشمت چند  بود؟  نزدیک بین بودی؟

3 و 3.5 آره نزدیک بین بودم یه نیم نمره ش آستیگ بود که اونم خداروشکر رفع شد

2706