2726

می خواستم یکم اطلاعات بدین در مورد مراقبت های بعدش  

پروانه را دنبال نکن، باغچه ات را مرمت کن... پروانه خود خواهد آمد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من لازک کردم تا سه ماه هیچ میکاپی نکردم حتی ابروهامم تمیز نکردم هفته اول که لنز تو چشمته یکم سخته باید قطره هات رو مرتب بریزی اشک مصنوعی هم زیاد بریز هر دفعه سه قطره بریز ترجیحا اشک خارجی مثل ارتلاک پیدا کن تاثیرش واقعا بهتر از ایرانیه.من بعد دوسال هنوز کمی خشکی چشم دارم ولی واقعا بهترین عملیه که انجام دادم زندگی زیبا و شفاف شده و کاملا ارزش داره

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
2728
 من لازک کردم تا سه ماه هیچ میکاپی نکردم حتی ابروهامم تمیز نکردم هفته اول که لنز تو چشمته یکم س ...

ممنونم گلم. چرا میکاپ نکردی؟ ضرر داره یا برای چشمتون حساسیت میداد؟

بعدش دو روز بشین تو اتاق تاریک و قطره هاتو بریز

من چشمم اصلا باز نمیشد تا دو روز

با عینک افتابی هم میخوابیدم

یه ماه ارایش نکردم

میگذره

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
بعدش دو روز بشین تو اتاق تاریک و قطره هاتو بریز من چشمم اصلا باز نمیشد تا دو روز با عینک افتابی هم ...

مرسی عزیزززززم. عید رو آرایش نکنم که نمیشه  

من کارمندم چند روز مرخصی بگیرم؟ 

اقلا یه هفته

ده روز

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
مرسی از راهنماییتون دوست عزیزم

من فمتو لیزیک کردم بدون درد سوزش هیچ نیازی به استراحت نداره نهایت۲روز تو خونه باشی واسه قطره ریختن استراحت بهت پیشنهاد فمتو میدم عینک آفتابیم حتی نمیخواد بزنی فقط روز اول هزینه اش زیاد هست ولی واقعا ارزش داره من چون بچه کوچیک داشتم میخواستم دوران نقاهت نداشته باشم واز همون روز اول همه چی اوکی بود وروز دوم با بچه ام رفتیم تفریح چون اومده بودم مسافرت واسه چشمم رفتیم تفریح کردیم 😂

من فمتو لیزیک کردم بدون درد سوزش هیچ نیازی به استراحت نداره نهایت۲روز تو خونه باشی واسه قطره ریختن ا ...

عزیزم کجا لیزیک کردی و هزینه اش چقدر شد .؟ منم بچه کوچیک دارم میخوام دوره نقاهت کم باشه

ببین عمل چشم چند نمونه داره 

یک لیزیک

دو لازک یا پی ار کی که دیگه الان فقط پی ار کی میکنن

سه فمتو لیزیک 

آخری ازهمه جدیدتر وبی دردسرتر والبته گرونتر هست وبینایی همون روز اول دوم کامل هست ولی تو پی ار کی بینایی خیلی دیر نزدیک به ۶ماه یا حتی یکسال کامل میشه لیزیک هم که کلا مناسب نیست وبرای اونایی هست که نمیخوان هزینه زیادی کنن مشکلات مالی اینجور بحثا دارن

2706