2726
عنوان

ویتاگونس و کلومیفن

229 بازدید | 7 پست

سلام دوستان

دکتر به من قرص کلومیفن از 3 قاعدگی به مدت 5 روز

پروژسترون از 16 قاعدگی روزی 2 تا به مدت 10 روز

و ویتامین E هرروز تجویز کرد

گفته اینا رو تا سه ماه استفاده کن اگه حامله نشدی داروهاتو عوض میکنم

من خیلی دوس دارم زودتر حامله بشم بنظرتون اگه ویتاگونس هم در کنار داروهام استفاده کنم ضرر داره؟

اونایی که کلومیفن مصرف کردین چند ماه بعد حامله شدین؟

بیا لبخند بزنیم بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا...
عزیزم ویتاگنوس اثر کلومیفن و پروژسترون رو از بین میبره به حرف دکترت گوش کن و داروهای خودتو مصرف کن و ...

شمام تنبلی تخمدان داری؟

اگه داری چه دارویی و چه مدت مصرف کردی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دو ماه کلومیفن با آمپولhmg و ماه سوم که باردار شدم کلومیفن با آمپولhcg, ولی بنظرم کلومیفن بدون آمپول مصرف کردنش درست نیست که ، بالاخره هر ماه باید سونو بشی تا سایز فولیکولات مشخص بشه بعد بهت امپول بده که تخمک آزاد بشه وگرنه کیست میشه

اگه تونستم کمکی کنم لطفا برا شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستید
2728
من دو ماه کلومیفن با آمپولhmg و ماه سوم که باردار شدم کلومیفن با آمپولhcg, ولی بنظرم کلومیفن بدون آم ...

یعنی من با کلومیفن باردار نمیشم؟

پس چرا دکترم دارد دیگه ای ننوشته؟

بنظرت برم مرکز ناباروری؟

احساس میکنم اونجا زودتر جواب میگیرم

یعنی من با کلومیفن باردار نمیشم؟ پس چرا دکترم دارد دیگه ای ننوشته؟ بنظرت برم مرکز ناباروری؟ احساس ...

نمیدونم عزیزم ولی کلومیفن همینجوری نمیدن که برو سه ماه مصرف کن بالاخره باید کنترل بشی ببینه چقدر اثر داره بنظرم یه متخصص خوب پیدا کن برو پیشش 

اگه تونستم کمکی کنم لطفا برا شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستید
نمیدونم عزیزم ولی کلومیفن همینجوری نمیدن که برو سه ماه مصرف کن بالاخره باید کنترل بشی ببینه چقدر اثر ...

والا من رفتم پیش متخصصی که خیلی ازش تعریف میکردن ولی اصلا ازش راضی نبودم

دوباره اومدم پیش دکتر خودم با این که مدرکش دکتراس ولی بیشتر از اون سردرمیاره

همین دکترم این داروها رو واسم نوشته

عزیزم من سه سال کلومیفن مصرف کردم طبق نظر دکترم البته همراه با لتروزول اما دیگه خسته شده بودم رفتم مرکز ناباروری اونجا به یه دوره درمان ببا داروی تاموکسیفن و لتروزول و امپول سینال اف و اچ سی جی باردار شدم به نظرم برو مرکز ناباروری اونجا خیلی بهتره و زودتر نتیجه میگیری