2733
2734

مرررسی که هستین عشقا لطفا دلگرمی بدین باید برم حمام چون جراحی کردم محل بخیه رو شستو شو بدم  حالا بگین الان صبح شده یا شبه هنوز😄😄😍😄😄

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

صبح 

صبح بخیر🙋

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صبح بخیر! منم ساعت سه و نیم رفتم حموم همین الان اومدم بیرون😁

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
😄😄😄😄😄صبح تو ام بخیر😙😙😙😙😙😙مرسی جواب دادی عزیزم  

رفتی حموم قشنگ چای دم کن یه صبحانه توپ بزن.نیمرو درست کن با پنیر و خیار گوجه و نون بزن به بدن

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
2738
رفتی حموم قشنگ چای دم کن یه صبحانه توپ بزن.نیمرو درست کن با پنیر و خیار گوجه و نون بزن به بعد

منم همین الان که از حموم اومدم بیرون یه راست رفتم آشپزخونه و الان درحال خوردن لقمه ی نون و پنیرم😂

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
منم همین الان که از حموم اومدم بیرون یه راست رفتم آشپزخونه و الان درحال خوردن لقمه ی نون و پنیرم😂

نوش جان.بعد حموم خیلی خوردن یه خوراکی مزه میده😁

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
منم نیم ساعت پیش دوش گرفتم بعدش پاپکرن درست کردم خوردم جاتون خالی 😋😅فقط نفهمیدم چراشب میترسین ازحم ...

من عاشق نصف شب حموم رفتنم! از بچگی همینطور بودم که خواب بعدش خیلی میچسبه

2706