1147
1226
منم سلام😂😉

سلااام 😀😀😍

خدایا ماچراانقد داغونیم 😕نت داغون ،قیافه پسراداغون.ماشینامون داغون ،قیافه پسرا داغون.آب و هوامون داغون ،قیافه پسرا داغون.شیرپرچرب داغون،قیافه پسرا داغون.  حالا اینارو ولش کن .😐  قیافه ی پسرارو گفتم ؟؟😕😃 لامصب اونو ک نگو داغونه داغونه دااااغوووووونه😂😂😂
جون بابا کجاشی دختر . میتونی تیاسانو تگ کنی؟

تیاسانو نمیشناسم اما لشکر میکشم😍

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
سلاااام جیگر 😀 امشب ندیدمت سایت

کم بودم ☺☺☺

خدایا ماچراانقد داغونیم 😕نت داغون ،قیافه پسراداغون.ماشینامون داغون ،قیافه پسرا داغون.آب و هوامون داغون ،قیافه پسرا داغون.شیرپرچرب داغون،قیافه پسرا داغون.  حالا اینارو ولش کن .😐  قیافه ی پسرارو گفتم ؟؟😕😃 لامصب اونو ک نگو داغونه داغونه دااااغوووووونه😂😂😂

رژیم حضوری ورژیم اینترنتی

درمان چاقی موضعی با دستگاه (ویژه خانم ها)

رژیم درمانی برای:

چاقی- دیابت - کبد چرب- افزایش چربی خون

رژیم بارداری- رژیم شیردهی- تخمدان پلی کیستیک

کلیک کنید

ای وای من شما رو نمیشناسم گلم🙈

Sananaهستم دیگه کاربریموعوض کردم شناختی؟

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میش واس سلامتی پسرم ونی نی تودلم یه صلوات بفرستین😍😍😍خداجونم شکرت عاشقتم خدا

بیاین 😁

@shayan_1388_‍ 

@گل_آفتابگردان‍ 

@banooyekourd‍ 

@مایسا‍ 

@نجوا63‍ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
1156
جون بابا کجاشی دختر . میتونی تیاسانو تگ کنی؟

@tyasan    

@پرنسا۷۱   بچه ها بیاین

....  Ӏiƒҽ is ɑ ժrҽɑʍ                      فروردینی ام؛ زودرنـــج و حساس                             و                                                                           یه دخمل دهه هفتادیه شیطــون و بازیگــوش؛ دوستا از اتاق فرمان اشاره میکنن؛ دیفــوونه ی باهــوش و خجــالتیِ آرومم اضافه کنم😄🙈                                                                                                                              👈 🙆‍♀️ 📚 📖 💻 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 🤸‍♀️ 📸 🎵 🎧 💃 💅 💄  

ماشالا چه خوش تیپ عاشق پسرم 😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم ! ای عزیزترینم ! تولدت تولد زیبایی ها بود ولبخندهای شیرینت زندگی ام را قشنگ کرد.تولدت هزاران بار مبارک 😍💙❤🎁🎂🎈🌹�وزن شروع 79..وزن فعلی 64❤هدف اول 65❤هدف طلایی 60💪❤ قد 165

بیاین 😁عکس بچه نی نی 😄

@aviiiii‍ 

@مترسک_مزرعه1‍ 

@ava14‍ 

@رویای_آرامش‍ 

@دختر_همساده‍ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

@nazaniiiin   بیا عسک 😀

1213
بیاین 😁 @shayan_1388_ ‍  @گل_آفتابگردان ‍  @banooyekourd ‍  @مایسا ‍  ...

اومدم😀

شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی ؟   هرلحظه به دام دگری پابستی؟       گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم       ایا تو چنانکه مینمایی هستی؟😏       حکیم خیام

بیاین 😁

@دخترم_عشقمه‍ 

@deniz1‍ 

@پرند11‍ 

@مخملی75‍ 

@vanda_maximoff‍ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Sananaهستم دیگه کاربریموعوض کردم شناختی؟

وااای نگو ک ترکیدی 

عاره عشقم‌ مگه میشه نشناسم😍😘

....  Ӏiƒҽ is ɑ ժrҽɑʍ                      فروردینی ام؛ زودرنـــج و حساس                             و                                                                           یه دخمل دهه هفتادیه شیطــون و بازیگــوش؛ دوستا از اتاق فرمان اشاره میکنن؛ دیفــوونه ی باهــوش و خجــالتیِ آرومم اضافه کنم😄🙈                                                                                                                              👈 🙆‍♀️ 📚 📖 💻 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 🤸‍♀️ 📸 🎵 🎧 💃 💅 💄  
1167

بیاین 😁

@atishpare_h‍ 

@aseman99‍ 

@_____آزاده____‍ 

@مامالی4‍ 

@شیوا136‍ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وااای نگو ک ترکیدی  عاره عشقم‌ مگه میشه نشناسم😍😘

نه خودم بااین میام اسممودوس نداشتم بااون

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میش واس سلامتی پسرم ونی نی تودلم یه صلوات بفرستین😍😍😍خداجونم شکرت عاشقتم خدا

بیاین 😁

@tab‍ 

@مرمری1372‍ 

@ناناشا‍ 

@گارفیلد‍ 

@anna6‍ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
@tyasan     @پرنسا۷۱   بچه ها بیاین

فدااااااااات 😙😙😙😙😙

زنِ زندگی فقط خانومِ بیژن بنفشه خواه ... با اینکه‌ میدونه شوهرش بنفشه رو میخواد ، بازم پاش مونده 😐 بیاید مثل زن بیژن باشیم 😐😐😐
نه خودم بااین میام اسممودوس نداشتم بااون

الان امضاتو خوندم عزیزم🧡💚

1241