1147
648
عنوان

بچم شير خشك نداره چيكار كنم؟😓😢

455 بازدید | 55 پست

شير خشك بچم تموم شده بود به شوهرم گفته بودم بخره يادش رفته بعدم ديگه دير وقت بود نفرستادمش دوباره بره حالا كلا ٨ پيمانه داره تا صبح چيكار كنم ؟😓

دخترم ٤ ماهشه

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

892
1125

الان بره بخره 

بچه گرسنه میمونه تا صبح

همیشه یه قوطی اضافه تو خونه داشته باش

🌹خدای مهربونم لطفا زود زود زود به همه ی مامان باباهای منتظر نی نیای سالم و صالح بده🌹😍 الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم😍  
584

مگه كيشه با شير خشك بچه چهار ماهه شوخي كرد خانم؟بايد همسرت برا بخره،يا زنگ بزن اژانس بگو بره از داروخونه بخره بياره برات.

این منم ….سرکش و رها،با نگاهی که گرچه مهربان است،اما،تا عمق هر وجودی را میبیند،تا آخرین نفس،میدوم …میروم …و نمیگذارم زخمهای تازیانه ای رامم کند …من فقط رام دستهای نوازشگری میشوم که نگاهم را میخواند،همان که پا به پای من تا آخر دنیا می آید❤️

یکار کن ابشو بیشتر کن منم یبار بچم شیر خشک تموم کرد تو سه سی سی اب یه پیمانه شیر خشک ریختم 

اسمم نشونه مغرور بودنم نیست نشونه عقده ای بودنم نیست فقط یه یاداوریه ک تو زندگیم اول ب خودم بها بدم زیادی شستم روفتم بچه داری کردم و ب شوهرم رسیدم من خودمو فراموش کرده بودم من به همه محبت کردم از شوهر و بچه گرفته تا بقیه اما در جوابم فقط خیانت بود کتک و فحش و ناسزا اما دیگه تموم شد من برگشتم ب اون دورانی ک لاک از انگشتم پاک نمیشد برگشتم ب دورانی ک انواع لوسیون و کرم و ادکلون گرون باید استفاده کنم فهمیدم باید بها بدم ب خودم واسه خودم خرج کنم واسه خودم ارزش قائل باشم من ب خودم محبت کردم حالا شدم ی دخی باکلاس ی دخی مغرور ک هر روز شوهرش بیشتر بهش نزدیکتر میشه و ارزشش میدونه 😊
1170