1147
1273
عنوان

لباسشوی lGخوبه یا Samsung ؟؟؟

115 بازدید | 28 پست

واینکه میگن ال جی اصلش نیس.تو مشهدم.مارک دیگه ای که استفاده میکنین راضی هستین ازش بگین.بیزحمت بگید.💜

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من سامسونگ دارم راضیم

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

چند ساله استفاده میکنین؟

من تازه عروسم عزیزم شش ماهه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤
1279

الجی دارم خوبه... کلا تو فامیل ما لباسشویی الجی راضی ان... 

مادرشوهرم سامسونگ داره اصلا راضی نیست ازش

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد...

من شنیدم ال جی های تا سال 91 اینا رو کره میزد و وارد میشد

اما الان دیگه تحریم شد و فقط چینیش وارد میشه

پس مثلا اگ.کسی خرید سالهای قبل رو رو داره و میگه راضیم دلیل نمیشه الانی ها هم مثل قبلی ها باشن

من 91 خریدم ال جی

تو درش داخلش نوشته بود مید این کریا

الانی ها دیگه ننوشته

نزدیکی قریب الوقوع ظهور 👇(در مرورگر کپی کنید)                                               http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور

مامانم هم فکر کنم ده سالی هست بکو داره راضیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من و خواهرم ال جی داریم راضیم ،البته خودم سه سال و نیم دارم ولی خواهرم بیشتر از ده سال که داره و راضی هنوز 

مامانم سامسونگ داره 

نسبت به سامسونگ به نظرم ال جی خیلی بهتره

1281
من شنیدم ال جی های تا سال 91 اینا رو کره میزد و وارد میشد اما الان دیگه تحریم شد و فقط چینیش وارد م ...

اره به منم موقع خرید همینو گفتن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ضمن اینکه ال جی من بعد 3_4 استفاده دور چرخشش مشکل پیدا کرد و کند شد

مال من 7 کیلویی بود

چیز بزرگ و زیادم.توش نشستم ک بگی خراب شد

نزدیکی قریب الوقوع ظهور 👇(در مرورگر کپی کنید)                                               http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور
1226
1252