2737
2734
عنوان

۱۵ کیلو اضافه وزن

187 بازدید | 6 پست

من باردارم اولین وزنم ۴۱ کیلو بودم الان ۲۹ هفته ۱۵ کیلو اضافه کردم 

به نظرتون چکار کنم دیگه اضافه نشه بچم رشدش نرمال بوده 

میخوام فقط بچه وزن بگیره دیگه خودم اضافه نشم میگن از ۱۵ کیلو بیشتر خیلی ضرر داره 

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الكي ميگن من بيست كيلو اضافه كردم ي هفته س زايمان كردم ١٥ كيلو كم كردم تا الان 

مبارکه عزیزم

واقعا کم میشه؟؟؟؟ البته من چون قبلا خیلی لاغر بودم وزن الانمو دوست دارم اصلا حس بهم ریختگی اندام ندارم ولی برا بچم میترسم

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 
2728
مبارکه عزیزم واقعا کم میشه؟؟؟؟ البته من چون قبلا خیلی لاغر بودم وزن الانمو دوست دارم اصلا حس بهم ری ...

آره عزيزم من هم اضافه وزن زياد داشتم هم ورم خدا رو شكر همش رفع شد بچه مم ٣٨٠٠ بود خيليم سالم خدا رو شكر

آره عزيزم من هم اضافه وزن زياد داشتم هم ورم خدا رو شكر همش رفع شد بچه مم ٣٨٠٠ بود خيليم سالم خدا رو ...

خداروشکر طبیعی زایمان کردید؟