2733
2734

ممنون

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤❤❤               گر سوی مستان میروی مستانه شو مستانه شو❤❤❤

اره یه دوست دارم که همیشه میگفت من هیچوقت ازدواج نمیکنم.

یه پسره عاشقش شد پنج شیش بار اومد خواستگاری تا بالاخره قبول کرد. سر شیش ماه عروسی کردن و کمتر از یکسال باردار شد!

الان خیلی عاشقه خداروشکر زندگی خوبی داره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قسمته گلم من قبلا متارکه کردم اخر باپسرخالم ازدواج کردم که اولین خواستگار م بود من از ازدواج فامیلی متنفر بودم نمیدونم چیشد قسمت هم شدیم اما الان خداروشکر راضی ام 

💕مامایی شغلم نیست عشقمه😍☝
2738

ازدواج قسمت و هدف نیست . بخشی از زندگیه . برای یکی پیش میاد برای یکی پیش نمیاد . توی ایران متاسفانه ازدواج رو هدف دخترا قرار میدن . ولی این فقط یه بخشی از زندگیه . مثل کار ، مثل دانشگاه . سن هم مهم نیست . یکی 20 ، یکی 30 . مهمترین و بهترین کار اینه که خیلی درگیر این قضیه نباشی و از زندگیت لذت ببری و مستقل باشی . اگه ازدواج دوست داری امیدوارم یه پسر خوب سر راهت بیاد   

من رفتم خونه خالم 

دکترم تو شهرشون بود دامادش همون شب اول شام دعوتم کرد و ازم خواستگاری کرد واسه پسر عمش 😐الان ی دختر چهار ساله دارم خدا رو شکر

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله

آره به نظر من قسمته . حانواده من سه تا شهر عوض کردن تا دیگه تو تهران ثابت شدن . خانواده همسرم اول اصفهان بودن بعد کرج بعد اومدن تهران ثابت شدن . اونا شرق تهران بودن ما مرکز شهر .جفت خانواده ها برای خرید خونه به یه جا میرسن .همسایه میشیم و منو میبینه و ازدواج میکنیم .من دوست پسر داشتم شیفته ش بودم و هنوزم دوستش دارم .اما اگه باهاش ازدواج میکردم باید خیلی اختلافا رو باهم حل میکردیم .خودش همه جوره عالی بود ولی خونهش طبقه بالای مادرش بود .پدرش خیلی رو حجاب حساس بود .من به شدت با زندگی کردن با مادرشوهر مخالفم .و حجابم معمولیه .

همش میگم قسمت بوده که من باهاش ازدواج نکنم وگرنه بین من و اونم خراب میشد به خاطر این اختلافا

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
اصن ميشه بگيد قسمت يني چي؟

یعنی اینکه جز تقدیرات و سرنوشت ادم باشه و ازقبل تعیین شده باشه و توسرنوشت باشه که مثلا تو بافلان ادم ازدواج میکنی 

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤❤❤               گر سوی مستان میروی مستانه شو مستانه شو❤❤❤
من رفتم خونه خالم  دکترم تو شهرشون بود دامادش همون شب اول شام دعوتم کرد و ازم خواستگاری کرد وا ...

من خنگم همون شب جواب بله دادم😆😆 ای خدا یادش میفتم دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله
2706