2726
عنوان

دختر یا پسر ؟

281 بازدید | 41 پست

دوست داشتین خودتون دختر به دنیا میومدن یا پسر ؟ کدوم به نظرتون خوشبخت ترن ؟ اگه بچه دار بشین دوست داشتین دختر باشه یا پسر ؟ 

من خودم پسر رو ترجیح میدم چون دختر بودن به نظرم یعنی محدودیت یعنی خیلی از شغلا رو نداشتن

یعنی از خیلی چیزا محروم بودن به خیلی از آرزوها نرسیدن همیشه مقصر شناخته شدن کلا مردا به نظرم تاثیر گذارتر و زندگی راحت تر و آزادانه تری دارن

صد در صد پسر

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

صدرصددوست داشتم پسربودم حالاخداروشکرپسربه دنیا اوردم ولی عاشق بچه دخترهم هستم

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

دوستداشتم پسرباشم 

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

اگه قرارباشه با انتخاب خودم به دنیا بیام هزاربار دیگه دوست دارم دختر  توی خانواده فعلیم بدنیا بیام هیچ چی برای یه دختر وقتی تو خانواده خوب بدنیا بیاد غیر ممکن نیست 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

من دختردارم ناراضی نیستم ولی همیشه براآیندش نگرانم خیلی

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2706