2733
2734
عنوان

شستشوی بینی بعد عمل

| مشاهده متن کامل بحث + 25774 بازدید | 47 پست
اره عزیزم واسه من چندروز اول خیلی سخت بود چون باید از دهن نفس میکشیدم.الانم که کلا بینیم کیپه😥

منم قراره عمل کنم ،اینطوری میگید میترسم 😭

وزن شروع. ۵۴  وزن فعلی ۶۰. وزن هدف ۶۸.   قد۱۶۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عمل سختیه؟!نفس کشیدن با تامپون سختت نبود؟! 

عذاب اور نیس؟! لطف میکنی اگر ج بدی😘❤️

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2728
خدا بیامرزه😔تو دلم خالی شد🙁

نه فداتشم نگران نباش شما اون فک کنم کم خونی داشت بعدم معلوم نیست دکترش با توجه به اینکه آزمایش ازش گرفته بود قبل از عمل چطور با این وجود عملش کرده بود 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
منم قراره عمل کنم ،اینطوری میگید میترسم 😭

نه عزیزم .من زیادی حساسم .چندروز بگذره عادت میکنی .بعدم که سرم میدن واسه شستشو .نگران نباش عزیز

صبر،اوج احترام به حکمت خداست 🌱
عمل سختیه؟!نفس کشیدن با تامپون سختت نبود؟!  عذاب اور نیس؟! لطف میکنی اگر ج بدی😘❤️

چرا عزیزم واسه من سه شب اول سخت بود .اخه عادت ندارم که با دهن نفس بکشم.ولی قابل تحمله .تامپونو که بردارن راحت تر میشی .بعدشم سرم شستشو میدن .فعلا بینی من که کیپه😣

وااای چرا 

فک کنم کم خونی داشته میخاسته نامزد کنه گفته بزار برم عمل کنم بینی مو بعد مراسم جشن بگیریم دیگه میره عمل میکنه متاسفانه دو روز بعد ش حالش بد میشه و فوت میشه بیست و یک سالش بو 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
2738
فک کنم کم خونی داشته میخاسته نامزد کنه گفته بزار برم عمل کنم بینی مو بعد مراسم جشن بگیریم دیگه میره ...

اخی خدا بیامرزه😔یه سال از من کوچیکتر بود

عزیزم من کرمان عمل کردم.خانم دکتر شمس الدینی هزینه هم نزدیک پنج تومن شد؟

مرسی عزیزم که جواب دادی 

منم در مرحله پول جمع کردن و تحقیق دکترای که اگه خدا خواست یه روزی عمل کنم☺

مرسی عزیزم که جواب دادی  منم در مرحله پول جمع کردن و تحقیق دکترای که اگه خدا خواست یه روزی عمل ...

خواهش میکنم عزیزم.ایشالا زودی پولت جور شه.❤بینیتم خوشگلتر از الانش شه😊

2706