2703
2553
عزیزم سهام عدالت تا جایی که من میدونم ثبت نام نمیکنن دیگه.لااقل فعلا نمیکنن. سبد کالا به کارمندای ...

ما ک یارانه نمیگیریم  ب ما نمیدن؟

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
نه اخه اون سریامیگفتن هرکی موجودی روگرف هموندلحظه تاساعت دوازده شب باید خریدکنه.نمیشد موجودی گرفت وب ...

به پدرشوهرم دادن رفت نقدی از بانک گرفت پولشو

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
نمیدونم والا شاید چون  ما بازنشسته ایم😐

به پدرشوهرمم ۲۰۰ دادن دونفرن فکرکنم برابازنشسته ها ۲۰۰ میدن نمیدونما حدس میزنم

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
شما هم نمیگیرین؟

ما بیمه پرداز تامین اجتماعی هستیم خدا بخواد برای اولین بار توی این چندسال قراره بهمون تعلق بگیره  90تومنش که میره واسه پول گاز.بقیه ش هم یکم بذاریم روش1 کیلو گوشت بگیریم!

خاک 

الهی بمیرم واسه اون نگاهت که انقدر نجیبه..
2714
ما بیمه پرداز تامین اجتماعی هستیم خدا بخواد برای اولین بار توی این چندسال قراره بهمون تعلق بگیره &nb ...

خب اگه فقط بیمه باشیم ک نمیدن باید یارانه بگیر باشیم کارت داشته باشیم بریزن دیگه

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
به پدرشوهرمم ۲۰۰ دادن دونفرن فکرکنم برابازنشسته ها ۲۰۰ میدن نمیدونما حدس میزنم

آره البته ما مستمری بگیر هستیم ولی فکر کنم مثل همون بازنشسته ها حساب میشه

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
ما بیمه پرداز تامین اجتماعی هستیم خدا بخواد برای اولین بار توی این چندسال قراره بهمون تعلق بگیره &nb ...

قرارشده اگه به مابدن شوهرم بده به من حالا شانس ندارم نمیدن بدنم با ۲۰۰ چیکارمیشه کرد اخه فوقش برم براپسرم یکی دودست لباس بخرم

خب اگه فقط بیمه باشیم ک نمیدن باید یارانه بگیر باشیم کارت داشته باشیم بریزن دیگه

خب آره عزیز ما یارانه مون رو از خانواده جدا کردیم یارانه هم میگیریم

الهی بمیرم واسه اون نگاهت که انقدر نجیبه..
خب آره عزیز ما یارانه مون رو از خانواده جدا کردیم یارانه هم میگیریم

ما از اول نمیگرفتیم ولی کلا بدن ۱۵۰میدن دو نفریم ما هر دو هفته یه بار ۳۰۰پول گوشت قرمزمونه فقط ۱۵۰هزار چهارتا بسته سویا و اسپاگتی و ایناس  

2706